Game Of Thrones - Greek Community
Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Game of Thrones [HBO] (https://agameofthrones.gr/forum-4.html)
+--- Forum: Τηλεοπτική Μεταφορά (https://agameofthrones.gr/forum-16.html)
+--- Thread: Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES (/thread-427.html)

Pages: 1 2 3


Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - sunspear - 18-07-2013

Τον απόλαυσα σε πρόσφατο \'\'Τop Gear\'\' όπου ήταν φιλοξενούμενος, είπε πολλά και ενδιαφέροντα, ενώ φαίνεται και πολύ cool τύπος... Πάντως τόσο ο Cumberbatch όσο και ο Gatiss έχουν μια \'\'ποιότητα\'\' που δύσκολα την βρίσκεις σε Αμερικανό ηθοποιό...


Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - g3n3ral - 18-07-2013

συν την βρετανική προφορά που απο οτι φαίνεται οι παραγωγοί προτιμούν στη σειρά.αλλωστε μεγάλο ποσοστό των ηθοποιών στο GOT ειναι βρετανοί (και ο jon snow σκοτσεζος αν δεν κάνω λάθος). Επίσης ο Cumberbatch εχει κ ενδιαφέρουσα φωνή, πράγμα που θα δούμε και στο επόμενο Hobbit. Εκεί επίσης θα παίξει πρώτη φορά ρόλο κακού σε fantasy setting, οπότε θα είναι ενα καλό δείγμα για το πως θα ήταν στο GOT. Κ εμένα μου άρεσε πολύ στο τελευταίο Top Gear και έκανε και καλό χρόνο :lol:
Βέβαια, βγήκαμε λίγο εκτός τοπικ εδώ. Το ερώτημα παραμένει: Ποιον νομίζεται οτι θα υποδυθεί ο Gatiss στον τέταρτο κύκλο?


Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - atropos - 18-07-2013

Quote:Εμενα πιο πολυ θα μου κολλαγε για Victarion Greyjoy. Αλλωστε ο Mace στα βιβλια ειναι κ κοιλαρας! Tongue
Εμένα γιατί μου κολλάει περισσότερο για Euron? :woohoo:


Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - Queen in the North - 31-07-2013

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΑΙΚΡΟΦΤ Ο ΣΕΡΛΟΚ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ? Confusedilly: Confusedilly: Confusedilly:

Quote: Κ εμένα μου άρεσε πολύ στο τελευταίο Top Gear και έκανε και καλό χρόνο :lol:
αν δεν κανω λαθος ο Φασμπεντερ ειχε κανει καλυτερο χρονο


Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - sunspear - 31-07-2013

Kαίγομαι να μάθω τι κόλπο έκανε ο Sherlock... Confusedide: Confusedide: Confusedide: :lol: :lol: :lol:


Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - Queen in the North - 31-07-2013

Quote:Kαίγομαι να μάθω τι κόλπο έκανε ο Sherlock... Confusedide: Confusedide: Confusedide: :lol: :lol: :lol:
same here


Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - sunspear - 31-07-2013

Quote:ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΑΙΚΡΟΦΤ Ο ΣΕΡΛΟΚ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ? Confusedilly: Confusedilly: Confusedilly:

\"g3n3ral\" post=10060 Wrote:Κ εμένα μου άρεσε πολύ στο τελευταίο Top Gear και έκανε και καλό χρόνο :lol:
αν δεν κανω λαθος ο Φασμπεντερ ειχε κανει καλυτερο χρονο
o Φασμπέντερ είχε παλαιότερο reasonably priced car, και νομίζω οτι όντως είχε κάνει καλύτερο χρόνο!!!


Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - Queen in the North - 31-07-2013

Quote:o Φασμπέντερ είχε παλαιότερο reasonably priced car, και νομίζω οτι όντως είχε κάνει καλύτερο χρόνο!!!
Τωρα τι car ειχε δν ξερω τι χρωμα ματια ειχε και τι χαμογελο... ειναι αλλο θεμα Wink


Απ: Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - Stannis Dimitris - 29-09-2013

θα έχει ενδιαφέρον να δούμε τον mycroft ως σκληρό τραπεζίτη του Μπράαβος


Απ: Απο το SHERLOCK στο GAME OF THRONES - jons spearwife - 15-01-2014

(31-07-2013, 02:24 PM)sunspear link Wrote: Kαίγομαι να μάθω τι κόλπο έκανε ο Sherlock... Confusedide:  Confusedide:  Confusedide:  :lol:  :lol:  :lol:
Eλπιζω να σε καλυψε το the empty hearse!