Game Of Thrones - Greek Community
Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Το Τραγούδι της Φωτιάς και του Πάγου [Asoiaf] (https://agameofthrones.gr/forum-5.html)
+--- Forum: ASOIAF - Γενική Συζήτηση [Spoilers] (https://agameofthrones.gr/forum-32.html)
+--- Thread: Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow (/thread-3.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - anastasis1914 - 31-01-2013

την οποια θα την εχει στα χερια του ο Jon ολο αυτον τον καιρο?


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - jons spearwife - 31-01-2013

Quote:την οποια θα την εχει στα χερια του ο Jon ολο αυτον τον καιρο?
oxi o HR...κατά την γνώμη μου πάντα


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - anastasis1914 - 31-01-2013

μαλιστα οποτε βασικο ρολο σ αυτο παιζει ο HR Confusedtudy:


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - jon snow - 31-01-2013

εγω πιστευω οτι ο john προοριζεται για αλλα πραγματα,μν ξεχνατε οτι ερχετε εισβολη απο τους νεκροζωντανους κ βρισκεται στα μετοπισθεν...


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - anastasis1914 - 31-01-2013

ναι αν καποιος σωσει το βασιλειο ο jon θα ειναι


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - jons spearwife - 31-01-2013

Quote:ναι αν καποιος σωσει το βασιλειο ο jon θα ειναι
It is known [Image: icon_wink.gif]


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - zoe - 02-02-2013

Εκεί έχω καταλήξει και γω!! Σίγουρα είναι γιός της Lyanna και του Raegar. Το πιο ύποπτο από όλα είναι αυτή η μυστικοπάθεια γύρω από τη μητέρα του Jon. Θέλω να πω ήδη ξέρουν οτι έχει μπάσταρδο και υποφέρει τις συνέπειες να πεί ένα όνομα τον χάλασε?? Έλεος, η υπόθεση βρωμάει από χιλιόμετρα!! Επίσης, είναι μεγάλο πρόβλημα το \"the dragon has three heads\". Πρέπει να ξεφυτρώσουν άλλοι δύο Targaryen από το πουθενά και ο Jon είναι μια καλή περίπτωση... Όσο για τον τρίτο... κάτι πάει να γίνει στο 5ο βιβλίο αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρη (όποιος έχει φτάσει ως εκεί καταλαβαίνει - δεν βρίσκω και το κουμπί για τα spoilers... [Image: confused.png] ). Παρεπιπτόντως, δεν έχω καταλάβει τι θεωρείται spoiler? Ότι δεν έχει παιχτεί ακόμα στην σειρά?


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - valarmorghulis - 03-02-2013

The definition of SPOILER is \"Something you would\'ve prefered to find out yourself\" να αποκαλύψεις την ιστορία με λίγα λόγια σειρά ή βιβλία δεν έχει σημασία. Τι εννοείς να ξεφυτρώσουν δύο Targaryen; έναν ψάχνουμε [Image: icon_razz.gif] , έχουμε την Dany και τον μικρούλη και ο τρίτος παραμένει \"άγνωστος\"


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - Tywin Lannister - 03-02-2013

Καλημέρα
Σε αυτόν τον τομέα \"ASOIAF - Τα πάντα\", γράφουμε όσοι έχουμε διαβάσει όλα τα βιβλία, οπότε δεν υπάρχει σποιλερ εδώ, τα λέμε όλα....

Στους άλλους τομείς πρέπει να προσέχουμε. Στο κομμάτι της σειράς, και στο κομμάτι που ακόμα διαβάζουν τα βιβλία...


Θεωρία για την μητέρα του Jon Snow - jons spearwife - 03-02-2013

επειδή ήταν Offtopic η συζήτηση για τον Young Griff και το Dorne άνοιξα καινούργιο thread με αυτό το θέμα.