Game Of Thrones - Greek Community
Πόσο geeky είστε; - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Πόσο geeky είστε; (/thread-315.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Πόσο geeky είστε; - lord petyr baelish - 21-05-2013

Ασχημο κολλημα.και αυτο που πρεπει να περιμενουμε ενα χρονο για καθε καινουργια σεζον ειναι μαχαιρια πραγματικα......


Πόσο geeky είστε; - alie kladis - 21-05-2013

Quote:Ασχημο κολλημα.και αυτο που πρεπει να περιμενουμε ενα χρονο για καθε καινουργια σεζον ειναι μαχαιρια πραγματικα......

Ένα χρόνο της σεζόν και μια δεκαετία το βιβλία!!


Πόσο geeky είστε; - no one - 21-05-2013

Αν πεθάνει ο Μάρτιν πριν τελειώσει τα βιβλία, να κάνουμε επικλήσεις και θυσίες στον R\'hllor να τον φέρει πίσω...


Πόσο geeky είστε; - lord petyr baelish - 21-05-2013

Quote:Αν πεθάνει ο Μάρτιν πριν τελειώσει τα βιβλία, να κάνουμε επικλήσεις και θυσίες στον R\'hllor να τον φέρει πίσω...
βγαζω τις βδελλες.αναψε τις φωτιες


Πόσο geeky είστε; - no one - 21-05-2013

Quote:βγαζω τις βδελλες. αναψε τις φωτιες
Αν βρεις και τον Γκέντρυ, μπορώ να αντικαταστήσω και τη Μελ, στο 8ο επεισόδιο. 8-)


Πόσο geeky είστε; - sunspear - 21-05-2013

εγώ πρόσφέρομαι να αντικαταστήσω τον Gentry στο 8 πάντως... 8-) και ας μου πάρει και λίγο αιματάκι... η (αααχ!!!) Μel...


Πόσο geeky είστε; - alie kladis - 21-05-2013

Και εγώ κάνω τον Τζέντρυ αν θέλετε :lol: :lol: !!!

Πάντως αν πεθάνει ο Μάρτιν πριν τελειώσει...
Quote:Αν πεθάνει ο Μάρτιν πριν τελειώσει τα βιβλία, να κάνουμε επικλήσεις και θυσίες στον R\'hllor να τον φέρει πίσω...
.. να κάνει επικλήσεις εκείνος να μην τον πετύχω


Πόσο geeky είστε; - sunspear - 21-05-2013

θες να κάνω εγώ τον Jentry, και από εσένα να πάρουν το αίμα;;; :lol: :lol: :lol:


Πόσο geeky είστε; - alie kladis - 21-05-2013

Quote:θες να κάνω εγώ τον Jentry, και από εσένα να πάρουν το αίμα;;; :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: bad idea!! Tongue


Πόσο geeky είστε; - georgia stark - 24-05-2013

Κι εγω μια απο τα ιδια,Wallpaper στον υπολογιστη με τον χαρτη των Westeros και Essos,εχω αγορασει τα 3 πρωτα βιβλια στα Αγγλικα και με το ζορι κρατιεμαι να μη παω να παρω και τα υπολοιπα που εχουν κυκλοφορησει,για ηχο μηνυματος στο κινητο μου εχω το Main Theme απο τους τιτλους αρχης της σειρας καθως και wallpaper με το Eyrie, ολη μερα μιλαω για Game of Thrones με φιλους και φιλες που ειτε βλεπουν ειτε οχι,νομιζω οτι βρισκομαι στον κοσμο του A Song of Ice and Fire,εχω σπασει τα νευρα του αδελφου μου,γιατι οταν πηγαινω μιλαω συνεχεια για Game of Thrones,του εχω κανει τρελο spoil χωρις ο ιδιος να το θελει,παρολο που και ο ιδιος βλεπει Game of Thrones και ουσιαστικα αυτος μου το εμαθε....Τετοια πραγματα,απλα,καθημερινα! :p Καμια μερα θα ξυπνησω και θα νομιζω οτι ειμαι στα Westeros! :oops:

Παντως κι εγω σκεφτομαι το καλοκαιρι να εκτυπωσω διαφορα απο Game of Thrones,να διακοσμησω το φοιτητικο δωματιο μου! Big Grin