Game Of Thrones - Greek Community
Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Εκ της διαχείρισης (https://agameofthrones.gr/forum-3.html)
+--- Forum: Ανακοινώσεις (https://agameofthrones.gr/forum-9.html)
+---- Forum: Αρχείο Ανακοινώσεων (https://agameofthrones.gr/forum-10.html)
+---- Thread: Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! (/thread-335.html)

Pages: 1 2


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - Tywin Lannister - 24-05-2013

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω, ότι προγραμματίζουμε μια συνέντευξη με τον Έλληνα ηθοποιό, Μίλτο Γερολέμου, που υποδύθηκε τον Σύριο Φορέλ (τον δάσκαλο \"χορού\"-ξιφασκίας, της Άρυα). Πριν φυσικά
μας δώσει την συνέντευξη, είστε ελεύθεροι να διατυπώσετε ότι ερωτήσεις θέλετε να του κάνουμε, και να διαλέξουμε μερικές από τις δικές σας,πέραν αυτών που έχουμε ήδη κατανού !

Φιλικά,
Tywin Lannister

[Image: WoxRDjX.png]


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - alie kladis - 24-05-2013

Οκ! Καταρχάς Τάιγουιν νομίζω πως βάζεις σε όλους μας τα γυαλιά με αυτές σου τις κινήσεις!!
Μπράβο πάλι!

Ερωτήσεις του τύπου πως του φάνηκε που δούλεψε σε μια τέτοια παραγωγή ή πως ήταν να δουλεύεις με τον Σιν Μπιν νομίζω θα τις έχετε σκεφτεί όλες εσείς. Έτσι...
Η δική μου ερώτηση είναι η εξής:
Μάθατε από τους παραγωγούς ή από κάποιος συντελεστή της σειράς κάποια εξέλιξη για το μέλλον κάποιου χαρακτήρα;

Κλασσικά πάντα!


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - sunspear - 24-05-2013

Tywin συγχαρητήρια!!! Η ερώτηση μου :

Σας έδωσε οδηγίες και κατευθύνσεις ο GRRM για το ρόλο σας; αν ναι, ποιές ήταν αυτές;

(Tywin, όταν κανονίσεις συνέντευξη με την Carice Van Houten, μπορώ να την κάνω εγώ; :lol: )


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - nirne - 24-05-2013

1. Εαν έχει διαβάσει τα βιβλία κλπ.
2. Αν πήρε μαθήματα ξιφασκίας.
3. Αν με κάποιον από τους ηθοποιούς είχε καλές σχέσεις/ αν έκανε φιλίες με κάποιους/ ποια ήταν η σχέση του με την Άρυα.
4. Ποια είναι η σχέση του με την Ελλάδα (ή την κύπρο, αν είναι κύπριος)
5. Πώς είναι ο Μάρτιν σαν χαρακτήρας/συνεργάτης (αν είχαν επαφή).


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - daeneres targaryen - 24-05-2013

1. Οταν ελαβε την προταση να παιξει σε μια τετοια σειρα πως ενιωσε?


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - roman k - 24-05-2013

Quote:Tywin συγχαρητήρια!!! Η ερώτηση μου :

Σας έδωσε οδηγίες και κατευθύνσεις ο GRRM για το ρόλο σας; αν ναι, ποιές ήταν αυτές;

(Tywin, όταν κανονίσεις συνέντευξη με την Carice Van Houten, μπορώ να την κάνω εγώ; :lol: )

Θέλω κι εγώ! :twisted:
Αν όχι, τότε έχω εναλλακτικές: Natalie Dormer, Emilia Clarke, Sophie Turner (είμαι και μεγαλύτερός της), Rose Leslie (κόκκινο μαλλί <3 )..
Αν όχι και οι παραπάνω, τότε ας πάρω από τον Jack Gleeson ή τον Peter Dinklage, για άλλους λόγους εννοείται..!!

_______

Η δική μου ερώτηση είναι το πώς έγινε η διαδικασία επαφής των ανθρώπων του HBO με τον ίδιο, τι του είπαν, πώς τον προσέγγισαν, πού τον βρήκαν..
Επίσης, αν η προφορά του χρειάστηκε πολλή επιτήδευση ή του βγαίνουν έτσι τα Αγγλικά! Big Grin


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - verguenzaseas - 24-05-2013

Καταρχάς συγχαρητήρια! Αν του αρέσει η ιστορία της Αρυα(στα βιβλία) η αν θα την προτιμούσε πιο soft κάτι σαν first sword of braavos,red priest ή κάτι τέτοιο.Ελπίζω να μην θεωρηθεί spoil αυτό που έγραψα,αλλιώς βάλτε το σε κουμπάκι γιατί είμαι άσχετος απο αυτά!


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - bouzk77 - 24-05-2013

Συγχαρητήρια κι από εμένα.

Οι ερωτήσεις που θα έκανα είναι:


1. «Σε Ελλάδα και Κύπρο υπάρχουν αρκετές καστροπολιτείες που θα μπορούσαν να φιλοξενήσουν γυρίσματα της σειράς. Πρόχειρα στο μυαλό μου έρχονται οι Βυζαντινές καστροπολιτείες του Μυστρά και της Μονεμβασιάς στην Μάνη. Πιστεύεται πως το υπουργείο Πολιτισμού θα έπρεπε να προσεγγίσει τους συντελεστές της σειράς προτείνοντας τοποθεσίες, «επενδύοντας» στην προβολή της περιοχής;»

2. «Αν και ο ρόλος σας στην σειρά ήταν σχετικά μικρός, γίνατε πολύ αγαπητός! Τι πιστεύεται πως είναι αυτό που κάνει τον κόσμο να «δένετε» με τους χαρακτήρες του Game of Thrones;»

3. «Η συμμετοχή σας στην σειρά είναι απλά άλλο ένα hit στο βιογραφικό σας, ή θα δώσει ακόμη μεγαλύτερη ώθηση στην καριέρα σας»;


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - dancer_of_braavos - 25-05-2013

Πολύ καλή κίνηση Tywin! :o
Ήδη είδα μερικές πολύ ενδιαφερόυσες ερωτήσεις στα παραπάνω ποστ, ειδικά κάποιες που τον συνδέεουν ως \"ελληνικό εκπρόσωπο\" της πολυπολυτισμικής αυτής σειράς.

Ρώτησέ τον αν πιστεύει ότι στο μέλλον μπορεί να επανέλθει στη σειρά! Wink

ΥΓ. Κράτα μου μια θέση στη συνέντευξη με τη Νάταλι, σου είμαι υπόχρεος.


Συνέντευξη με τον... Syrio Forel ! - vivian daenerys - 26-05-2013

πως ενοιωσε που συνεργαστηκε σε μια τετοια τεραστια παραγωγη?
επισης παιδευτικε πολυ να μιλησει τοσο καλα την αγγλικη γλωσσα??
και τελος ποια ηταν η αγαπημενη του σκηνη ??