Game Of Thrones - Greek Community
Η γωνιά της Team!Rhaegar - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Η γωνιά της Team!Rhaegar (/thread-709.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Απ: Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 28-07-2015

(28-07-2015, 05:30 PM)arwyn link Wrote: Και μολις φανερωθηκε ο λογος που το παλικαρι μας ερωτευτηκε σφοδρα τη Λυαννα.  :o

Μια ζωη διαβαζε. Και διαβαζε και για τις τρανες γυναικες της οικογενειας του. Να δει μια κοπελα Ιπποτη Γελαστου Δεντρου και να μην εντυπωσιαστει; Μια Ταργκαρυεν που δεν ειναι Ταργκαρυεν! Μια πολεμιστρια σαν τις γιαγιαδες του! Την ελιωσε τη λαμαρινα, οχι απλα τη δαγκασε!  (inlove)

Smile

Μ' αρέσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Big Grin


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 28-07-2015

[member=194]nirne[/member]  (bow)

Φανταζομαι σκηνικο:

Ραιγκαρ: "Εσυ, μια λαιδη, ιπποτης σε κονταρομαχία; Ανηκουστο!"
Λυάννα: "Γιατί;;; Οι γιαγιάδες σου που κρατουσαν σπαθια και ιππευαν δρακους καλυτερες ητανε;;; Αει στο διάολο με τα φαλλοκρατικά σας στις μέρες μας."
Ραιγκαρ: ".....  (inlove) ....."
Λυαννα: "Τωρα θα βαλεις κανα χεράκι να ξεφορτωθω την πανοπλια μου ή θα με κοιτάς με τα σαλια να τρεχουν, παντρεμενος αντρας; Τς τς τς..."

Tongue  (giggle)


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 28-07-2015

(rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - SANDOR CLEGANE - 28-07-2015

Quote: Ραιγκαρ: "Εσυ, μια λαιδη, ιπποτης σε κονταρομαχία; Ανηκουστο!"
Λυάννα: "Γιατί;;; Οι γιαγιάδες σου που κρατουσαν σπαθια και ιππευαν δρακους καλυτερες ητανε;;; Αει στο διάολο με τα φαλλοκρατικά σας στις μέρες μας."
Ραιγκαρ: ".....  (inlove) ....."
Λυαννα: "Τωρα θα βαλεις κανα χεράκι να ξεφορτωθω την πανοπλια μου ή θα με κοιτάς με τα σαλια να τρεχουν, παντρεμενος αντρας; Τς τς τς..."

Ραίγκαρ:  Καλαάα! δε σ' έχω φίλη ...


Απ: Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 28-07-2015

(28-07-2015, 05:59 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote:
Quote: Ραιγκαρ: "Εσυ, μια λαιδη, ιπποτης σε κονταρομαχία; Ανηκουστο!"
Λυάννα: "Γιατί;;; Οι γιαγιάδες σου που κρατουσαν σπαθια και ιππευαν δρακους καλυτερες ητανε;;; Αει στο διάολο με τα φαλλοκρατικά σας στις μέρες μας."
Ραιγκαρ: ".....  (inlove) ....."
Λυαννα: "Τωρα θα βαλεις κανα χεράκι να ξεφορτωθω την πανοπλια μου ή θα με κοιτάς με τα σαλια να τρεχουν, παντρεμενος αντρας; Τς τς τς..."

Ραίγκαρ:  Καλαάα! δε σ' έχω φίλη ...

Λυάννα: σνιφ.... δηλαδη δε θα μου πεις άλλο τραγουδακι;;;;  ;(


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - SANDOR CLEGANE - 28-07-2015

Quote: Λυάννα: σνιφ.... δηλαδη δε θα μου πεις άλλο τραγουδακι;;;;  ;(
Ραιγκαρούλης :  Όχι, συγχύστηκα


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - jons spearwife - 28-07-2015

επειδη ειδα οτι κανατε casting. Methinks οτι ο Joseph Morgan [Image: tumblr_lw3cprboOd1qi3usmo1_500.jpg] [color=lavender][size=12pt][font=comic sans ms]θα ηταν ο τέλειος Rhaegar

[color=lavender][size=12pt][font=comic sans ms]O Colin Morgan[Image: tumblr_lg345yHXV21qaznf9.gif] [color=lavender][size=12pt][font=comic sans ms]ειναι ο μονος που θα μπορουσε να παιξει τον Howland κατα την διαρκεια του ΤoHH



Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 28-07-2015

Για τον Χάουλαντ θα μπορούσα να συμφωνήσω!!!!  (happy)

Για τον Ραίγκαρ, νομίζω ότι πρέπει να κατέβει κάνας θεός από τους παλιούς για να τον παίξει!!!!  Tongue


Απ: Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - jons spearwife - 28-07-2015

(28-07-2015, 07:09 PM)nirne link Wrote: Για τον Χάουλαντ θα μπορούσα να συμφωνήσω!!!!  (happy)

Για τον Ραίγκαρ, νομίζω ότι πρέπει να κατέβει κάνας θεός από τους παλιούς για να τον παίξει!!!!  Tongue
Ok ξερεις ποσο δεν μου αρεσει ο Rhaegar αλλα ο J.Morgan ειναι απο τους ποιο ωραιους. Ο μονος πιο ωραιος ξανθος που μπορω να σκεφτω ειναι ο Alexander Skarsgard [Image: tumblr_nrd3a2sV7W1r0i91go1_500.jpg][color=lavender][size=12pt][font=comic sans ms]o μονο που ο ASkarsgard ειναι απλα ο μοναδικος που θα μπορουσε να αποδωσει τον ρολο του Arthur


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 28-07-2015

Μάλλον μας αρέσουν διαφορετικού είδους άντρες. Γούστα είναι αυτά.  :o