Game Of Thrones - Greek Community
Η γωνιά της Team!Rhaegar - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Η γωνιά της Team!Rhaegar (/thread-709.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Απ: Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 28-07-2015

(28-07-2015, 09:54 PM)nirne link Wrote: Θα μπορούσε, ίσως... Αν και γενικά μοιάζει με δεκαπέντε χρονών...
Σ' αυτή τη φωτό είναι πολύ καλός πάντως.

Εφυγε στα 23 του ο Ριβερ Φηνιξ. Ο Ραιγκαρ στα 24; Ταιριαζουν.

Τεσπα... Ψαχνω...


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 28-07-2015

Ναι, βρε, λέω πώς έδειχνε, όχι πόσο χρονών ήταν. Μικροέδειχνε ο Ρίβερ Φίνιξ.


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - karmarmi - 28-07-2015

Νομίζω ότι έχεις δίκιο [member=396]arwyn[/member]. Είναι καλή επιλογή για το ρόλο του Rhaegar, σίγουρα δε για Targaryen.  (happy)


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 28-07-2015

Οι Σκέψεις της Σέρσεϊ για τον Ασημένιο μας Πρίγκιπα:

Quote:Δεν ήταν η πρώτη φορά που πρόσεχε η βασίλισσα τον Γουότερς, ένα λεπτό νεαρό με γκριζοπράσινα μάτια και μακριά ασημόχρυσα μαλλιά. Την πρώτη φορά που τον είχε δει, για μια στιγμή νόμισε ότι ο Ραίγκαρ Ταργκάρυεν είχε γυρίσει από τους νεκρούς. Είναι τα μαλλιά του, είπε στον εαυτό της. Δεν είναι επουδενί τόσο όμορφος όσο ο Ραίγκαρ. Το πρόσωπό του είναι πολύ στενό, κι έχει αυτό το αυλάκι στο πιγούνι του. Οι Βελάρυον όμως κατάγονταν από παλιό βαλυριανό αίμα και κάποιοι είχαν τα ίδια ασημένια μαλλιά με τους δρακοβασιλείς του παρελθόντος. (Σέρσεϊ/Βορά Ορνίων)

Quote:Ο Ωρέιν Γουότερς φαινόταν το ίδιο βαριεστημένος με τη Σέρσεϊ μ' αυτή την κουβέντα για τους σέπτον. Από κοντά, τα μαλλιά του είχαν περισσότερο ασήμι παρά χρυσό και τα μάτια του ήταν γκριζοπράσινα, ενώ του Πρίγκιπα Ραίγκαρ μοβ. Ακόμα κι έτσι, όμως, η ομοιότητα ... (Σέρσεϊ/Βορά Ορνίων)

Quote:Είχε παρακολουθήσει πολλές νύχτες τον Ραίγκαρ στην αίθουσα, να παίζει την ασημένια του άρπα με εκείνα τα μακριά, εκλεπτυσμένα του δάχτυλα. Υπήρξε ποτέ άντρας πιο όμορφος από εκείνον; Ήταν κάτι παραπάνω, όμως. Είχε το αίμα της παλιάς Βαλύρια, το αίμα των δράκων και των θεών (Σέρσεϊ/Βορά Ορνίων).


Quote:Δεκαεπτά ετών και πρόσφατα χρισμένος ιππότης, ο Ραίγκαρ Ταργκάρυεν φορούσε μαύρο θώρακα πάνω από το χρυσό αλυσιδωτό του χιτώνιο όταν μπήκε τριποδίζοντας στον αγωνιστικό χώρο. Μακριές μεταξένιες λωρίδες κρέμονταν από το κράνος του, κόκκινες και χρυσές και πορτοκαλιές, σαν φλόγες. Δύο θείοι της έπεσαν από τη λόγχη του, μαζί με μια ντουζίνα από τους καλύτερους ιππότες του πατέρα της, την αφρόκρεμα της Δύσης. Τις νύχτες ο πρίγκιπας έπαιζε την άρπα του, φέρνοντας δάκρυα στα μάτια της. Όταν την παρουσίασαν σ' εκείνον, η Σέρσεϊ κόντεψε να πνιγεί στο βάθος των λυπημένων βιολετιών ματιών του. Έχει πληγωθεί, είχε σκεφτεί τότε, αλλά θα γιατρέψω την καρδιά του όταν παντρευτούμε.(Σέρσεϊ/Βορά Ορνίων)

Quote:«Είσαι πολύ καλόκαρδη, Μεγαλειοτάτη» είπε ο Ωρέιν μ' ένα χαμόγελο. Ένα πονηρό χαμόγελο, σκέφτηκε η βασίλισσα. Δεν μοιάζει τόσο πολύ τελικά με τον Πρίγκιπα Ραίγκαρ. Έχει τα ίδια μαλλιά, αλλά το ίδιο έχουν και οι μισές πόρνες στο Λυς, αν οι ιστορίες αληθεύουν. Ο Ραίγκαρ ήταν άντρας. Αυτό είναι ένα πονηρό αγόρι, τίποτα παραπάνω. (Σέρσεϊ/Βορά Ορνίων)




Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 29-07-2015

Λοιπόν, βρήκα μια εικόνα που μ' έστειλε αδιάβαστη. Δεν πρόκειται για τον Ραίγκαρ αλλά εκεί που την βρήκα, την είχαν για να απεικονίσουν τον Ραίγκαρ! Και η αλήθεια είναι ότι θα μπορούσε κάλλιστα να είναι αυτός, ο πρίγκιπάς μου!

Ιδού ο Πρίγκιπας των Δράκων:

[Image: aRFCFwh.png]


(inlove) (inlove) (inlove) (inlove)

Υ.Γ. Αν ήξερα να κάνω φότοσοπ, θα σκούραινα τα μάτια του και θα γινόταν τέλειος!!!!

Υ.Γ.2 Τα μαλλιά του είναι θεσπέσια!!!!



Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 29-07-2015

Σορρυ, ραιγκαροκουμπαρα, αλλά δε μοιραζομαι τη λατρεια σου στην παραπανω φωτο. Μαλλια οκ, αλλά μυτη κομητη και χειλια μποτοξ.  Tongue Μου θυμιζει Τζεφ Γκολντμπλουμ με περουκα.  Tongue

Θυμηθηκα μια παλια αγαπη. Από τις πρωτες. Μαρκ Χαμιλ, ή αλλιως ο Λουκ μου. Προ ατυχηματος που λιγο του αλλοιωσε το προσωπο. Δεν θα τον απερριπτα, εαααααν ητανε τωρα ακομα στα εικοσι κατι του.

[Image: f0bb9a6ea66dc59147c5ed48ceabcabf.jpg]

[Image: 6AkuqIT.png]

Απιστευτα γλυκο χαμογελο!  Smile








Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 29-07-2015

Μπααααα, προτιμώ να τον φαντάζομαι σαν τον Σεμπάστιαν Μπαχ των Skid Row στα νιάτα του:

[Image: original.jpg]





Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 29-07-2015

Νοτ μπαντ αυτος ο ξανθουλης!

Να πω και δικη μου αμαρτια... Αυτες οι γραμμες προσωπου με τρελαινουν.

[Image: hqdefault.jpg]

Μου εχει κανει ζημια ο Μάικλ Πρέηντ χρονια τωρα. Οι γραμμες και η απιστευτη φωνη του. Βεβαια, ειναι απο τα προσωπα που ειναι πανεμορφα οσο ειναι σοβαρα, για περιεργο λογο οταν χαμογελαει, δεν το χει οπως ο Μαρκ πιο πανω πχ.

Αλλά για μενα ο Ραιγκαρ εχει γραμμες προσωπου και φωνη Michael Praed σε βασικο καλουπι.

Ουφ, το πα και ξελαφρωσα.  (angel)


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 29-07-2015

Xaxa, όμορφος ο Μάικλ Πρέηντ. Τον θυμάμαι από τη Δυναστεία. Τότε τον είδα πρώτη φορά και είχα πάθει την πλάκα μου μικρό κοριτσάκι!!!!!!!! Ωστόσο, τώρα πια δεν τρελαίνομαι.

Ο Σεμπάστιαν είχε ψηφιστεί κάποτε ο πιο σέξι άντρας του κόσμου. Θα συμφωνήσω απόλυτα!!!  Big Grin


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - SANDOR CLEGANE - 29-07-2015

[member=396]arwyn[/member] ,
είσαι φαν των Σταρ Γουαρς; (κι εγώ)

οκ, συγκρατούμαι ακόμη  αλλά η τρίτη θα είναι  "φαρμακερή" για Ραίγκαρ ,
αλλά να μια πρότασή μου για Ραίγκαρ και Λυάνα :

[Image: mourmoura2-614x377.JPG]

και για το γιό τους  (που βρήκε φιλενάδα) , κουρεύτηκε κιόλας :

[Image: Mourmoura11_h_633_451.jpg]

και επειδή υπάρχει
Show Content

ΥΓ: βιαζόμουν λίγο για να κάνω έντιτ