Game Of Thrones - Greek Community
Η γωνιά της Team!Rhaegar - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Η γωνιά της Team!Rhaegar (/thread-709.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Απ: Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 08-10-2015

(08-10-2015, 11:53 AM)arwyn link Wrote: Απατώ τον Ραίγκαρ με τον Kόλιν Μόργκαν


Smile


Αχ, άπιστη γυναίκα, αχ!  (giggle)


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - SANDOR CLEGANE - 08-10-2015

Quote: Ο Ραίγκαρ ήταν αριστερόχειρας; 
Εσείς οι γυναίκες είστε φοβερά παρατηρητικές !!  Και κλωστή να κρεμμόταν,  θα τη βλέπατε!!  Βέβαια στη συγκεκριμμένη εικόνα αφήστε να μιλήσουν κι οι άντρες  (βέβαια είμαστε και λίγο αργοί ) ... 
(Προσωπικά εγώ όταν είδα την εικόνα,  το πρώτο που σκέφτηκα  ήταν  το τι θα έκανε ο ιππότης  ή  αν ήμουν εγώ στη θέση του  κι είχα φαγούρα...
Οκ,  σίγουρα θα είχα μια 100%  προφύλαξη από  πινέζες,  αν υπήρχαν σκόρπιες,    Επίσης  θα υπήρχε κι ο κίνδυνος να με γεμίζαν με  μαγνητάκια ψυγείου.
Ένα άλλο μείον  είναι  στο πώς θα έστριβα τσιγάρο  - η καπνοσακούλα no problem έχει κι αυτή μαγνητάκια)

ΥΓ:  " Λέμε  πού και πού  καμιά  ...  να περάσει η ώρα " (από ανέκδοτο  που έμεινε σλόγκαν )


Απ: Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 08-10-2015

(08-10-2015, 12:31 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote: (Προσωπικά εγώ όταν είδα την εικόνα,  το πρώτο που σκέφτηκα  ήταν  το τι θα έκανε ο ιππότης  ή  αν ήμουν εγώ στη θέση του  κι είχα φαγούρα...

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

έχεις τόσο δίκιο, μα ούτε που πήγε εκεί το μυαλό μου εμένα!!!!


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - Starfall - 12-10-2015

Καλησπέρα!
Σας παρακολουθώ καιρό αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum...
Αν και δεν είμαι φανατική με τον Rhaegar, θα μπορούσα να κάνω μια πρόταση (σε περίπτωση που θελήσουν να τον δείξουν στη σειρά):  Charlie Hunnam  ...
Γιατί δηλαδή εκτός από ρομαντικός και αινιγματικός, δεν μπορεί να είναι και sexy;





Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 12-10-2015

Καλως ηλθες στο φορουμ και τη γωνιά μας, Starfall!  Smile


Δεν ειναι κακός ο Τσάρλυ, μαλιστα τον εχω δει σε πολλες φαν-εικονες για Ραιγκαρ, αλλά... κατι τις δεν κολλάει, για μενα τουλαχιστον.


Ειλικρινα δεν μπορω ακομη να βρω ηθοποιο για Ραιγκαρ. Δεν. Κανεναν.  8-|


Show Content



Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 12-10-2015

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες, [member=3257]Starfall[/member] !

Είναι αλήθεια ότι έχει προταθεί πολλές φορές για Ραίγκαρ ο συγκεκριμένος ηθοποιός. Πιστεύω ότι είναι ωραίος τύπος, ομορφούλης, σέξι, ωραίο παιδί, όντως, αλλά όχι γι' αυτό που έχω εγώ στο μυαλό μου για τον χαρακτήρα. Από την άλλη, όμως, και για να λέμε την αλήθεια, είναι αδύνατον να πετύχουν αυτό που έχει η κάθεμια στο μυαλό της, έτσι δεν είναι;;;;;  (shake)

Show Content

edit: Ελπίζω να μη δείξουν το Ραίγκαρ καθόλου στη σειρά. Κάτι μου λέει ότι θα ξενερώσω για δέκα χρόνια με την επιλογή των D$D και δεν θα μπορώ να συνέλθω με τίποτα......


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 12-10-2015

Πρώτα πρώτα, μια αγκαλίτσα στη Νιρνε  (hug) . Μ' αρεσει να την πειραζω!  Tongue 




Δευτερον... το θεμα του Ραιγκαρ... και του καστινγκ του...


Το ποιον θεωρουμε ωραιο αντρα, ειναι αντικειμενικοτατο. Πχ, δυο κατά πλειοψηφία ωραιοι αντρες, ο Τζωρτζ Κλούνεϋ και ο Μπραντ Πιτ, εμένα δεν μου κάνουνε κανένα κλικ, μα κανένα. Ποιος μου έκανε τελευταία το απιστευτο κλικ, σε σημειο που να κοιτάω αφωνη, αποσβολωμένη, ακινητη επι 5 λεπτα (δεν κάνω πλάκα, ειχα παθει σοκ), τη φωτογραφία;


Αυτος. Οχι, δες, Νιρνε. Και σορρυ, ανοιγει σε τεραστια εικονα.


Show Content


Δεν θελω να σου αρεσει, Νιρνε, οοοοχι, αστονα κάτω, μία λιγοτερη τόσο το καλύτερο.  (giggle) 


Και καπως ετσι θα επαιζε και το Θεο...


Show Content

Απο κει και πέρα... Το θεμα Ραιγκαρ ειναι πολύ λεπτό. Δεν νομίζω να πετυχουνε το καστινγκ οι D$D, διοτι δεν το πετυχαν για κανεναν βασικο χαρακτηρα για να πουμε την αληθεια. Οσο και να λατρευω Nikolaj Coster-Waldau, δεν τον λες τον Τζέιμι των βιβλίων, ουτε ο Κιτ ειναι ο Τζον. Αρα... θα καταπιουμε οποιον οταν αν μας τον σερβιρουνε και... θα φανταζομαστε αυτον που μας αρεσει.  (mm)



Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - dervil13 - 15-10-2015

[member=396]arwyn[/member] Ο Κόλιν είναι ο λόγος που άρχισα να βλέπω Game Of Thrones. Παρακολουθούσα Merlin φανατικά και όταν τέλειωσε έψαχνα απεγνωσμένα να βρω μια σειρά με μάγους,δράκους,ιππότες κτλ κτλ. Μέχρι εκείνη τη στιγμή δεν είχα ακουστά τον κύριο Μάρτιν ούτε την σειρά GOT. Κατέβασα λοιπόν την πρώτη σεζόν και την είδα σε δύο εικοσιτετράωρα  (rofl)


Απ: Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 15-10-2015

(15-10-2015, 12:51 PM)dervil13 link Wrote: [size=1em]
[member=396]arwyn[/member] Ο Κόλιν είναι ο λόγος που άρχισα να βλέπω Game Of Thrones. Παρακολουθούσα Merlin φανατικά και όταν τέλειωσε έψαχνα απεγνωσμένα να βρω μια σειρά με μάγους,δράκους,ιππότες κτλ κτλ. Μέχρι εκείνη τη στιγμή δεν είχα ακουστά τον κύριο Μάρτιν ούτε την σειρά GOT. Κατέβασα λοιπόν την πρώτη σεζόν και την είδα σε δύο εικοσιτετράωρα  (rofl)
[/size]

[size=1em]Αντε! Κι εσυ του Μερλιν/Κολιν; ΓΙΕΣ, ΕΧΩ ΠΑΡΕΑ!!!  (party) (party)  Tongue  Βασικα του Κολιν πλεον μονο, καθως το Μερλιν με απογοητευσε οικτρα στο τελος, μα οικτροτατα.  Ευτυχως, καμια σχεση το GoT με το Μερλιν ομως... Και φανταζομαι ενα... πολιτισμικο σοκ θα το επαθες.... :o [/size]






Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - dervil13 - 15-10-2015

Να σου πω κάτι;;;Στο τέλος του Μέρλιν.. Ξέρασα λίγο αλλά έκατσα  (puke) (puke) (puke)