Game Of Thrones - Greek Community
Η γωνιά της Team!Rhaegar - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-6.html)
+--- Forum: Γενική Συζήτηση (https://agameofthrones.gr/forum-41.html)
+--- Thread: Η γωνιά της Team!Rhaegar (/thread-709.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 04-11-2015

Ο Μουστακας!!! Αει στο καλο!!! Γνωστος φανηκε, αλλά δεν μου πηγε το μυαλο!


(rofl) (rofl) (rofl) (rofl)


Εννοειται μας ειδα στο διαφημιστικο!! Πρωτες πρωτες θα παρουμε το βιβλιο και με καφεδακι στις κουπες μας θα διαβαζουμε και θα κλαιμε!! Εγω δηλαδη, η μαμα θα συμπαρισταται!


(rofl)


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - SANDOR CLEGANE - 04-11-2015

Αν μου "επιτρεπόταν"  να  ψηφίσω  ,  θα ψήφιζα αυτό με τον ταυρομάχο ...


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 07-12-2015

Ενα μηνα στον παγο αυτο το θρεντ, τς τς τς... Ραιγκαρ, σ'χώρα μας...  (blush)


Μολις μου ηρθε η εξης τρελή φλασιά: Τον Μάρτιο έκλεισα μινι ταξίδι στο Δουβλίνο, της Ιρλανδίας καλέ. Δεν νομίζω όμως να μπορέσω να πάω και Μπελφαστ οπου γινονται τα γυρισματα της σειρας. Τεσπα, το συμβολο της Ιρλανδίας είναι η κέλτικη άρπα, την οποια λατρευω και σιγουρα θα την πάρω αν την βρω μικρό ασημένιο μενταγιόν. Και ποιος άλλος ομως εδω μέσα έχει, ή του έχουμε βάλει, συμβολο την άρπα;;;


Ναι... κέλτη θα τον κάνω τον Ραιγκαρ.  Tongue  (rofl)  Tongue


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 08-12-2015

Μετά από ένα μήνα λοιπόν και έπεσα πάνω σε δύο πολύ καλές απεικονίσεις του Πρίγκιπα του Ντράγκονστοουν.

Rhaegar at Summerhal:

[Image: rhaegar_at_summerhall_scanned_by_yvyb13-d6t0of8.jpg]


Μια πιο νταρκ εκδοχή του που προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ:

[Image: rhaegar_targaryen_by_yvyb13-d7re53x.jpg]

Και οι δυο εικόνες είναι του/της YvyB13 και τις βρήκα στην γκαλερί του/της στο DeviantArt.

Δεν τον φαντάζομαι έτσι ακριβώς τον Ραίγκαρ, αλλά νομίζω πως δεν έχει καμιά σημασία. Βρήκα την προσέγγιση του καλλιτέχνη πολύ πολύ ενδιαφέρουσα!


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - SANDOR CLEGANE - 08-12-2015

Προς τους :    KeyKeepersGuardians    οφ    "  Η γωνιά της Team!Rhaegar "

Έχω στην κατοχή μου  (cool)  διάφορα  ανεξήγητα ντοκουμέντα του 
Show Content
  ( για σας ακατανόμαστος),
που αφορούν  και Ραίγκαρ  (για σας  :*  (inlove) :* (inlove) ;( ;( (makeup) (inlove) ) .

Έχω την άδεια σας  να τα βγάλω στη φόρα;    :^)  ή  :x ;


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - arwyn - 08-12-2015


Νιρνε, η δευτερη σκοτεινη απεικονιση μου αρεσει!  (inlove)  Η πρωτη όχι τόσο.

Σαντορ μου, δεν καταλαβαινω τι θες να πεις...  (think)


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - SANDOR CLEGANE - 08-12-2015

Περίληψη:
Ο Ρομπέρτ Μπ. (εκεί που βρίσκεται) έχει ζηλέψει την υστεροφημία του τέως στη γη ανταγωνιστή του  (και νυν στα ουράνια)Ραίγκαρ,
με τους (τις)  τόσο fan του  και θα ήθελε να γραφεί και κάτι καλό γι' αυτόν  ( μου εχει ήδη εκμυστηρευτεί ότι θα ήθελε να δημιουργηθεί
τόπικ  με τη "γωνιά του"  κι ότι θα πρέπει να αρχίσω να μαζεύω υπογραφές). Με μαγικό τρόπο έφτασαν τα "ντοκουμέντα" στα χέρια μου και
σας τα παρουσιάζω (αυτή ήταν-είναι κι η επιθυμία-καημός του)

ΥΓ: παρακαλώ  οι σκληροπυρηνικοί αντι-Ρόμπερτ Μπ. ,  να απομακρυνθούν αμέσως απ' το παρόν
      ή να χρησιμοποιήσουν την ανοιχτή παλάμη τους,  αντί για "μωσαΐκ" τεχνική ,  πάνω στην εικόνα του...
ΥΓ2:  για τους μαλακοπυρηνικούς αντι-Ρόμπερτ Μπ.,  υπάρχουν ιδιαίτερες  ευχαριστίες, από μέρους του,
      που δίδεται  η ιδιαίτερη άδεια  να χρησιμοποιηθεί  χώρος  του μεγάλου ανταγωνιστή ...
ΥΓ3:  συγχωρέστε με για 
Show Content

και [member=396]arwyn[/member] ,  ιδού:

[Image: ElXuwLr.png]

[Image: QOV1aU3.png]

[Image: OCycBoA.png]

[Image: vBQYB20.png]


Τροπ/ση  λόγω  αντικατάστασης  φωτο από συνημμένο


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 08-12-2015

[member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]  xaxaxaxa

μ΄άρεσε το πριν και το μετά!

Προς ενημέρωση του κοινού μας, είμαι μάλλον μαλακοπυρηνική αντι-Ρόμπερτ. Δεν πιστεύω ότι ήταν ο χειρότερος άνθρωπος του κόσμου, φυσικά, είχε και τα καλά του, αλλά εγώ ως γυναίκα δεν θα μπορούσα ποτέ να είμαι μαζί του. Πολύ πιοτί, πολύ απιστία, κανένα σεβασμό στις γυναίκες (και τα παιδιά του), πολύ βαρβαρότητα γενικώς. Ήταν λιγάκι σαν... άνθρωπος των σπηλαίων για μένα. Κατανοώ ότι νόμισε πως του έκλεψαν τη γκόμενα, αλλά ας πρόσεχε στην τελική. Στο Τουρνουά του Χάρρενχαλ, αντί να φλερτάρει και να προσέχει το κορίτσι, έκανε διαγωνισμό ρούκλας με τον Λόθστον (αυτός δεν ήτανWink. Μετά ποιος του φταίει; Άσε που δεν ήταν και τόοοοοσο συναισθηματικός όσο διατεινόταν. Του είχαν κλέψει τη γυναίκα που υποτίθεται ότι αγαπούσε, πολεμούσε δήθεν για να την πάρει πίσω και στο μεταξύ, περνούσε μία μία ή και όλες μαζί τις πόρνες στο πορνείο στο Πέτρινο Σεπτ όπου κρύφτηκε για να μην τον βρει ο Κόννινγκτον.  Ε μα!  |(

Ο ανταγωνιστής του από την άλλη... ό, τι θα μπορούσε να ζητήσει μια γυναίκα: όμορφος, μορφωμένος, έξυπνος, του καθήκοντος, δεν ξοδευόταν από δω κι από κει στα πορνεία, δεν έσπερνε μπάσταρδα σ' όλο το βασίλειο, δεν ήταν αλκοολικός, ήταν μουσικός (ανέβαινε στη σκηνή με την κιθάρα του... ε, με την άρπα του και ξεσήκωνε τα πλήθη!  (inlove) ). Ε, νομίζω τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, τι άλλο να πεις;


Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - SANDOR CLEGANE - 08-12-2015

[member=194]nirne[/member],
τι να κάνω,  όλο ιδέες δίνεις !! πχ:
Quote:  Ήταν λιγάκι σαν... άνθρωπος των σπηλαίων για μένα.
  Big Grin


Απ: Απ: Η γωνιά της Team!Rhaegar - nirne - 08-12-2015

(08-12-2015, 03:16 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote: [member=194]nirne[/member],
τι να κάνω,  όλο ιδέες δίνεις !! πχ:
Quote:  Ήταν λιγάκι σαν... άνθρωπος των σπηλαίων για μένα.
  Big Grin

Πες μου ότι όσονούπω θα δούμε τον Μπόμπι Μπι Νεάντερνταλ!  Big Grin Big Grin Big Grin