Game Of Thrones - Greek Community
Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - Printable Version

+- Game Of Thrones - Greek Community (https://agameofthrones.gr)
+-- Forum: Game of Thrones [HBO] (https://agameofthrones.gr/forum-4.html)
+--- Forum: 7η Σεζόν [2017] (https://agameofthrones.gr/forum-28.html)
+--- Thread: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] (/thread-851.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - Αίγκον V - 12-08-2017

-Στην βραχογραφία των πρώτων ανθρώπων με τα παιδιά του δάσους,οι άνθρωποι είναι 3.Οι δύο έχουν την ίδια στάση,ενώ ο τρίτος,κρατά το ξίφος διαφορετικά και με το αριστερό.Στο δεξί φαίνεται να φορά κάτι σαν γάντι......


Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - gas1 - 16-08-2017

Ερώτημα. Υπάρχουν νέα σε σχέση με τα 2 πρώτα επεισόδια της 8ης σεζόν.
Ενδεχομένως να ειναι και μούφες αλλά δε νομίζω. Κάνουμε κάπου αναφορά ή όχι;
Ευχαριστώ


Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - jermn - 16-08-2017

Έφαγα το μεγαλύτερο σπόιλερ ever απο το youtube σήμερα και για όλα ευθύνεται η ΗΒΟ Ισπανίας!!

Κρίμα....


Εdit: ουσιαστικά επιβεβαιώνει τη  διαρροή που είχε ανέβει σε σχόλιο στην προηγούμενη σελίδα!


Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - summer - 16-08-2017

(16-08-2017, 10:05 AM)Aslan link Wrote: Έφαγα το μεγαλύτερο σπόιλερ ever απο το youtube σήμερα και για όλα ευθύνεται η ΗΒΟ Ισπανίας!!

Κρίμα....


Εdit: ουσιαστικά επιβεβαιώνει τη  διαρροή που είχε ανέβει σε σχόλιο στην προηγούμενη σελίδα!


Και εγώ....θα αρχίσω να βγάζω εγώ φωτιές σε λίγο για ευνόητους λόγους!!!


Δεν ξέρω καν αν θέλω να δω το επεισόδιο, λόγω πλοκής φυσικά...


Επίσης για αυτό το season τα emoticons του φόρουμ δεν με καλύπτουν...θα μεταβώ στο ipad για να γράφω όπου ευελπιστώ να έχει emoticons:


τραβάω τα μαλλιά μου, χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο, πηδάω από το παράθυρο, καίω τον Νάνο...


Αυτά τα ωραία...


PS Ελπίζω να βγει κάποιος από την παραγωγή και να μας πει "παιδιά, μία πλακίτσα κάναμε, ένα τρολάρισμα σας ρίξαμε, δεν είναι αυτό το GOT season 7, είπαμε να κάνουμε ένα parody..το κανονικό θα σας το δείξουμε σε λίγο!!!!


Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - nirne - 16-08-2017

(16-08-2017, 08:19 AM)gas1 link Wrote: Ερώτημα. Υπάρχουν νέα σε σχέση με τα 2 πρώτα επεισόδια της 8ης σεζόν.
Ενδεχομένως να ειναι και μούφες αλλά δε νομίζω. Κάνουμε κάπου αναφορά ή όχι;
Ευχαριστώ

[member=3538]gas1[/member] , μπορείς να τα ποστάρεις εδώ προς το παρόν. Μπορείς να τα βάλεις χωρίς πλαίσιο σπόιλερ, μιας και υπάρχει προειδοποίηση για πιθανά σπόιλερ στον τίτλο ή και μέσα σε πλαίσιο σπόιλερ για παν ενδεχόμενο.

Προσωπικά, θέλω πολύ να μάθω νέα για την όγδοη σεζόν καθώς δεν έχω ακούσει τίποτα ακόμη γι' αυτήν.

(16-08-2017, 10:05 AM)Aslan link Wrote: Εdit: ουσιαστικά επιβεβαιώνει τη  διαρροή που είχε ανέβει σε σχόλιο στην προηγούμενη σελίδα!

Οι διαρροές των σεναρίων φέτος ήταν τελικά απόλυτα έγκυρες. Όποιος τις διάβασε, γνωρίζει την πλοκή της έβδομης σεζόν στο σύνολό της εκτός ενδεχομένως από κάποιες λεπτομέρειες.


Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - gas1 - 16-08-2017

(16-08-2017, 10:33 AM)nirne link Wrote: [quote author=gas1 link=topic=10719.msg23164#msg23164 date=1502871553]
Ερώτημα. Υπάρχουν νέα σε σχέση με τα 2 πρώτα επεισόδια της 8ης σεζόν.
Ενδεχομένως να ειναι και μούφες αλλά δε νομίζω. Κάνουμε κάπου αναφορά ή όχι;
Ευχαριστώ

[member=3538]gas1[/member] , μπορείς να τα ποστάρεις εδώ προς το παρόν. Μπορείς να τα βάλεις χωρίς πλαίσιο σπόιλερ, μιας και υπάρχει προειδοποίηση για πιθανά σπόιλερ στον τίτλο ή και μέσα σε πλαίσιο σπόιλερ για παν ενδεχόμενο.

[/quote]

Πολυ περιεκτικά λοιπόν διάβασα σε μπλοκ το οποίο δε ξέρω αν πρέπει να εμπιστευτούμε, αλλά δείχνει οργανωμένο, πως:


Show Content
Αυτά εν ολίγης. Επαναλμβάνω, ειναι πράγματα που κυκλοφορουν ελευθερα στο ιντερνετ, δεν ξέρω αν μπορουμε να τα εμπιστευούμε αλλά μαρτυρουν μια συνέχεια.



Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - nirne - 16-08-2017

Οπωσδήποτε μαρτυρούν μια συνέχεια! Συνεχίζουν στο ίδιο ακριβώς βιολί της έβδομης σεζόν!

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα πρώτα μαντάτα από την όγδοη, [member=3538]gas1[/member] !


Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - gas1 - 16-08-2017

Βρηκα επισης και ένα σενάριο τέλους. Κάτι που δε μπορω να το χαρακτηρίσω ως spoiler ή διαρροή αλλά δε θα μου φαινόταν απίθανο και επισης μαρτυρά μια συνέχεια.
Αν θέλετε τα βάζω πολύ συνοτπικά. Προσοχή ομως, προκειται να χαλάσει μεγάλο μέρος απ τη μαγία της αναμονης αν ισχύουν
το σαιτ που τα βρηκα ειχε απο πέρσι τις διαρροές για τον 7ο κυκλο, οπως έχουν επιβεβαιωθεί ως τωρα.



Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - nirne - 16-08-2017

Βάλ' το σε πλαίσιο σπόιλερ και βάλε μια προειδοποίηση απ' έξω για όποιον δεν επιθυμεί να διαβάσει σπόιλερ ή πιθανά σπόιλερ.


Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - jon13 - 16-08-2017

παιδιά ανοίξτε θέμα αν θέλετε για το 6 επεισόδιο που κυκλοφόρησε ήδη