Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
τι επεισοδιάρα είδαμε πάλι;
#15
(13-05-2014, 10:38 AM)Σιέρα link Wrote: [quote author=chrmarl link=topic=10362.msg11651#msg11651 date=1399931307]

Τζειμι: ο Τζέιμι είναι ο νέος καλός της σειράς. Μετά τον θάνατο του ρομπ, έχει συγκεντρώσει όλη μου τη συμπάθεια. Υπόσχεται να παντρευτεί και να κάνει παιδιά για να σώσει τον αδερφό του... Πολύ συγκινητικό..
Αμάρτησα για τα αδερφια μου τον κάνανε, πρώτα πάει να σκοτώσει τον Μπραν για την Σερσέι, τώρα θυσιάζει την ευτυχία του για τον Τύριον. ::)
Θεωρία μου είναι ότι στο τέλος των βιβλίων και της σειράς, ο μαναδικός ήρωας θα είναι ο Τζέιμυ
[/quote]
Η ευτυχία που θυσιάζει είναι να βρίσκεται κοντά στη σερσει υποθέτω...(;)
Ωραίες οι παρεμβάσεις σου Σιερα χωρίς ποτέ να σποιλαρεις και χωρίς να μας ζαλιζεις συνέχεια για το αν το παει όπως στα βιβλία ή οχι.
Βλέποντας το τρέιλερ για το επόμενο επεισόδιο και το νέο σου αβαταρ, νομίζω οτι μας κλείνεις το μάτι για κάτι... Εχω φάει κόλλημα.. Η σανσα είναι που φτιάχνει κάστρα στο χιόνι; Και πίσω της είναι ένα σπασμένο άγαλμα; Αν δεν είναι σποιλερ μπορείς να μας εξηγήσεις τι δείχνει το αβαταρ σου;

Όσο για το πως έμαθαν οτι ο Σαντορ σκότωσε τους τύπους στην ταβέρνα.. Τι να πω; Η καθαρίστρια πρέπει να τους το είπε. Ή αυτή που βίαζαν. (Η σερβιτόρα δηλαδή.)
Hold the door!
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Απ: τι επεισοδιάρα είδαμε πάλι; - by chrmarl - 13-05-2014, 09:07 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)