Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς]- Επεισόδιο 4ο - The Sons Of The Harpy
#1
(15-04-2015, 09:42 PM)nirne link Wrote:Οι περισσότερες αλλαγές (όπως κι αυτή της ιστορίας της Σάνσα) μου φαίνονται γραμμένες στο πόδι, δυστυχώς. Και εφόσον πλέον οι αλλαγές είναι τόσες πολλές, θα έπρεπε να κάθομαι και να γράφω κατεβατά με γκρίνιες και δεν έχω κανένα σκοπό να κάνω κάτι τέτοιο.  Wink         
...

Πήρα πάτημα απο τον σχολιασμό του 3ου επεισοδίου, αλλα είπα να το γράψω εδώ γιατι με το 4ο επεισόδιο αποκτάμε μια πιο ολοκληρωμένη άποψη, οπότε κάτσε να σε τσιγκλίσω λίγο μήπως αλλάξεις σκοπο Big Grin

Δηλαδή πως τη φανταζόσουν τη σαιζόν, σύμφωνα με τα βιβλία...; 1,5 σαιζόν τη Σάνσα να μην κάνει ΤΙΠΟΤΑ ή απλα να μη τη δειχναν καν..; Το ίδιο και με τον Τζέιμι...

Και επίσης, τηλεοπτικά πως θα μας έδειχνε τα τεκτενόμενα στο Ντορν χωρις κανενα γνωστό χαρακτήρα σ'εμας...;

Εμένα αυτο που με ενοχλεί ΠΟΛΥ ειναι η ταχύτητα των πάντων. 1 σκηνή μιλάνε για στρατό πιστών, τη 2η ήδη υπάρχει και σφάζει αβέρτα. 1 επεισόδιο η Σάνσα ειναι Ίρι, το επόμενο Mote και στο επόμενο έφτασε Winterfel... Το ίδιο και ο Τζέιμι πάλι!

Λίγο μπορούσαν να τα πάνε όλα ένα κλικ πιο αργά και απλά να βάλλουν περισσότερες πληροφορίες για τα πάντα. Ίσως δε τους έπαιρνε λόγω budget :S.
Reply


Messages In This Thread
[Σπόιλερς]- Επεισόδιο 4ο - The Sons Of The Harpy - by atropos - 16-04-2015, 07:35 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 21 Guest(s)