Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς]- Επεισόδιο 4ο - The Sons Of The Harpy
#6
(16-04-2015, 09:51 AM)Nica link Wrote:...Πιστευω οτι η Μπριεν θα ειναι αυτη που θα προσπαθησει να την φυγαδευσει αντι των γυναικων του Μανς οπως στο βιβλιο. Οπως εξελισσεται η σειρα δεν θα ηταν λογικο να πανε στα ξεκουδουνα αγριες να την βοηθησουν. Οποτε αλλαζει εδω και η ιστορια της Μπριεν....
Αυτό πιστεύω και εγώ. Δε νομίζω πάντως ούτε να τον μαλακώσει η Σάνσα τον άθλιο, ούτε να προλάβει να την πειράξει.

Βασικά αναμένω ότι ο Τζον μόλις πάρει το αυτί του για το γάμο θα ζοριστεί πολύ να κρατήσει τον όρκο του και θα πάρει την απόφαση να κατηφορίσει..
Show Content

@nirne
Έχεις δίκιο για τις αλλαγές, κ εμενα με εκνευρίζουν πολλές φορές και τσατίζομαι όταν κόβουν σκηνές που αγαπούσα. Ίσως τόχω αποδεχθεί περισσότερο απο σένα και δε με ενοχλεί τόσο; δε ξέρω. Εφόσον πάντως για μένα κρατήσουν την ίδια γενική πορεία, ειμαι ικανοποιημένος και απλά τα αντιμετωπίζω σαν 2 διαφορετικά πράγματα, βιβλια και τηλεόραση. Έχεις δίκιο και για το γράψιμο και φαίνεται περισσότερο τώρα που οι διάλογοι έχουν ξεφύγει τόσο απο τα βιβλία, που δε μπορούν να τους ψιλοαντιγράψουν απο τον Μάρτιν όπως σε προηγούμενες σαιζον. Φαίνεται η διαφορά τους.
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Σπόιλερς]- Επεισόδιο 4ο - The Sons Of The Harpy - by atropos - 16-04-2015, 10:24 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)