Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς]- Επεισόδιο 4ο - The Sons Of The Harpy
#22
(16-04-2015, 08:51 PM)nirne link Wrote:Σ' ένα και μοναδικό επεισόδιο μας δίνουν πληροφορίες για το ποιος ήταν ο Ραίγκαρ, ποια ήταν η Λυάννα και ποια ήταν η σχέση μεταξύ τους. Σύμπτωση; Όχι βέβαια! Εγώ θα έλεγα σπόιλερ.

Δεν ήθελα να μάθω από την σειρά την πατρότητα του Τζον, ήταν αυτό που φοβόμουν πάντα, αλλά νομίζω ότι αυτό θα γίνει, και μάλιστα σ' αυτήν εδώ τη σεζόν, έτσι όπως το καταλαβαίνω εγώ. Εκτός κι αν οι D&D αποφάσισαν να τρολάρουν και να σπάσουν πλάκα με τους αναγνώστες, πράγμα που είναι τραβηγμένο, πιστεύω.

Εσείς τι λέτε;

(Και τι διάολο ήταν το φτερό;;;;;; )


Συμφωνω μαζι σου οτι δεν ηταν τυχαια η παραθεση αυτων των αναλυτικων πληροφοριων σε ενα επεισοδιο και μονο που σκοπο ειχε να βαλει στο μυαλο των τηλεθεατων για τα καλα αυτα τα δυο προσωπα και την σχεση μεταξυ τους. Με λιγα λογια τα εξηγησαν ολα.
Επισης βλεπω οτι σχετιζεται με τις σκηνες του Τζον που του προσφερεται το ονομα Σταρκ αλλα και του ρολου που ετοιμαζεται να διαδραματισει στην σειρα. Απο την μια εχουμε τον Τζον και απο την αλλη την Νταναρις.

Εγω αναρρωτηθηκα και για το αλλο σε αυτα τα επεισοδια. Κατα ποσο ο μειστερ Αεμον μπορει να γνωριζει την καταγωγη του Τζον? Διοτι εδειξε διαχυτη την προτιμηση του σε αυτον. Μηπως σταλθηκε επι τουτου στο Μαυρο Καστρο.

Reply


Messages In This Thread
Απ: [Σπόιλερς]- Επεισόδιο 4ο - The Sons Of The Harpy - by Nica - 16-04-2015, 10:44 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)