Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς]- Επεισόδιο 4ο - The Sons Of The Harpy
#33
Στον πρωτο κυκλο οταν ο Ρομπερτ παει στο Γουιντερφελντ και μπροστα απο τον ταφο της Λυαννα πιανουν κουβεντα με τον Νεντ και λενε τοσα για αυτη.Στην συνεχεια στον αποχαιρεστισμο Νεντ και Τζον και ο πρωτος λεει μονο "εισαι αιμα μου". Απο εκει και μετα εχω κολλησει με τον Σνοου.Ειχα κανει αμετρητες σκεψεις στην αρχη για τη μανα του και υστερα μολις μπηκα εδω σαν επισκεπτης και για τον πατερα του.
Πιστευεις οτι θα το μαθει απο εδω και απο κει?Δεν ειναι κατι που θα τραβηξει για πολυ καιρο αν γινει ετσι?θα μου πεις για τον Μαρτιν μιλαμε αλλα και παλι ο χειμωνας ερχεται ειναι πιο κοντα απο ποτέ...ποτε θα  το μαθει ποτε θα φτιαξει το φωτοσπαθο του ποτε θα αντιμετωπισει τους Αλλους...ποτε ποτε ποτε...?και ξερω παλι απο σποιλερ οτι καποια στιγμη θα πεθανει "λιγο".
ΑΑ παει να γινει μαλλον κατα πως δειχνουν τα πραγματα...δεν θελει μια διαδικασια αυτο...?
Εδω η Σανσα απο χαπατο για να παρει λιγο την κατασταστη στα χερια της χρειαστηκε 4 τηλεοπτικες σεζον και 3-3,5 βιβλια αν δεν κανω λαθος(παντα απο εδω οτι γνωριζω)...
Ολοκληρος ΑΑ και θα ψαχνει πληροφοριες για το συμβενει με την παρτη του απο εδω και απο κει...
Αλλος ενας λογος που πιστευω οτι θα μαθει την ταυτοτητα απο τον Μπραν ειναι οτι ο μικρουλης ειναι πιο κοντα στους Αλλους απο ολους τους υπολοιπους χαρακτηρες...δεν θα δει την απειλη?δεν θα κοιταξει τι μπορει να κανει για να τους αποτρεψει...θα βρει λογικα λυσεις σε ολα πιστευω...
ελπιζω να μη μοιαζω πολυ απολυτος αν και ξερω οτι μοιαζω...Απλα εχω αγνοια απο την ιστορια των βιβλιων και το μονο που κανω ειναι να συνδιαζω οτι βλεπω με τα σποιλερ...
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Σπόιλερς]- Επεισόδιο 4ο - The Sons Of The Harpy - by elefantas - 17-04-2015, 02:35 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 18 Guest(s)