Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς]- Επεισόδιο 6ο - Unbowed, Unbent, Unbroken
#35
(19-05-2015, 12:48 PM)nirne link Wrote:...Κι ούτε είπαμε ότι την δείχνουν ως φεμινιστικό πρόσωπο. Δεν καταλαβαίνω καν πώς έβγαλες αυτό το συμπέρασμα από τα λόγια μας....

(18-05-2015, 11:35 AM)no one link Wrote:...
"Μα αυτή είναι μία εξαίρετη ιδέα. Πώς δε το σκεφτήκαμε πιο νωρίς; Φεμινιστική Σάνσα all the way! Yeyyyyy!"

:-X

(19-05-2015, 12:48 PM)nirne link Wrote:...Αλλά να σε ρωτήσω κάτι, atropos; Υπάρχει κάτι που θα έκανε ΑΥΤΗ η σειρά και θα έλεγες ότι το παρατράβηξε ή ότι έχει χαλάσει η ποιότητά της; Είμαι πραγματικά περίεργη και ρωτάω φιλικά. Αν κατέβαιναν εξωγήινοι για παράδειγμα στο Γουέστερος;  Tongue

Το δέχομαι το ερώτημα σου και δε φοβάμαι να παραδεχτώ ότι ειμαι πάντα θετικά προκατειλημένος απέναντι σε σειρές που μου αρέσουν και σέβομαι  ;D. Πολλά πράγματα δεν μου αρέσουν με την πρώτη ματιά αλλα προσπαθώ να καταλάβω και τους παραγωγούς και μετά απο λίγη σκέψη συνήθως (στο μυαλό μου έστω) τους καταλαβαίνω.

Σίγουρα, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ:
* Το τρελό ρομαντικ στόρυ Μισαντέι Γκριζοσκώληκα.
* Γιατί δε προσέφερε ο Ρένλι το ροδάκινο στο Στάνις όταν βρέθηκαν; (Αγαπημένη σκηνή απτα βιβλία)
* Γιατί να μας δείξουν τον Ποντ ως τρομερό εραστή; ΕΛΕΟΣ
* Επίσης η σκηνή της μάχης στους water gardens ήταν απλά τραγική Tongue.

Reply


Messages In This Thread
Απ: [Σπόιλερς]- Επεισόδιο 6ο - Unbowed, Unbent, Unbroken - by atropos - 19-05-2015, 01:01 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 28 Guest(s)