Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς]- Επεισόδιο 6ο - Unbowed, Unbent, Unbroken
#80
;D ;D ;D @ atropos

Όταν βλέπω κάτι που "μου χτυπάει άσχημα στο μάτι" είναι λιγάκι δύσκολο να το δω διαφορετικά επειδή κάποιος άλλος μου λέει ότι δεν πρέπει να "μου χτυπάει άσχημα στο μάτι", πρέπει να ομολογήσω. Αλλά μέχρι πέρυσι, ναι, μπορούσα να δω θετικά τα πράγματα, η σειρά δεν δοκίμαζε τα "όριά" μου ως τηλεθεατή με αξιώσεις. Φέτος όμως... Και πάλι τη βλέπω, κάνω φιλότιμες προσπάθειες, γιατί ΘΕΛΩ να μου αρέσει. Είναι ο κόσμος της φωτιάς και του πάγου, for God sake! Είμαι τρελή γι' αυτόν τον κόσμο! Αλλά σκέψου, ακόμη και στις ιστορίες που ανέφερες που υποτίθεται ότι έμειναν πιστοί, κουτσουρεύουν τα καλύτερα σημεία τους, κόβουν τις καλύτερες ατάκες, αλλάζουν εντελώς τις προσωπικότητες των χαρακτήρων, οπότε τι απομένει;;;;;;;;  Sad

Για να το πω με άλλα λόγια: Αν ήμουν τώρα στη θέση που ήμουν πριν τρία χρόνια όταν ξεκίνησα τη σειρά και με ξετρέλανε, δεν θα την παρακολουθούσα. Ειλικρινά, σου μιλάω. Πλέον έχει περισσότερα πράγματα που μου θυμίζουν φθηνή τηλεόραση μολονότι ρίχνουν περισσότερα λεφτά απ' ό, τι έριξαν στην πρώτη και δεύτερη σεζόν.  Κι αυτό κάτι λέει για μένα.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Σπόιλερς]- Επεισόδιο 6ο - Unbowed, Unbent, Unbroken - by nirne - 21-05-2015, 10:03 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 18 Guest(s)