Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς] - Επεισόδιο 7ο - The Gift
#7
Στενοχωρια για τον Αιμον... :'(
Πιστευα οτι θα τον ειχαμε μεχρι το τελευταιο επεισοδιο. Η σκηνη με το μωρο στη οποια θυμαται τον Εγκ ειναι απο τις καλυτερες που εχω δει... Ο επερχομενος θανατος απεναντι στην ζωη που εχει μπροστα του το βρεφος...

Που πας Τζον;θα σε φανε αγορι μου...Ακομα και ο Αλλιστερ του ειπε οτι αυτο δεν καλη ιδεα λιγο πριν φυγει...
Οσο παει και σιγουρευει οτι ο Ολλι θα μπιξει πρωτος το μαχαιρι...Αλλα με ποια προφαση θα γυρισει πισω απο το Χαρντχοουμ...για να παει εκει γραμμα λιγο δυσκολο...

Εχω την εντυπωση οτι η Μελ θα φυγει απο το γουιντερφελ και θα γυρισει πισω στο μαυρο καστρο...Δεν βλεπω να βοηθαει για πολυ ακομα τον Σταννις..Τον ειδα καθετο οταν του ειπε η Μελ για την Σηρρην...και την εδιωξε...

Η Σανσα παρα τα κλαματα και τα παρακαλια, το λεει η κατδουλα της...νομιζω οτι θα υπομενει πολλα μεχρι να βρει την ευκαιρια της...αν δεν κανω λαθος κατι πηρε απο το βαρελι...σαν τιρμπουσον μου φανηκε...

Ψωφος στην Σερσει...Δεν βλεπω να αλλαζει ο χαρακτηρας της παντως...ακομα και μετα τη γυμνη πασαρελα...πιο πολυ μισος βλεπω...αρα ψωφος...

Το βλεμα της Ντανυ οταν ακουει το "ειμαι το δωρο βασιλισσα μου, ειμαι ο Τυριον Λαννιστερ"...επικο...εγω γελασα πολυ παντως...σιγουρα πιστεψε οτι την τρολαρουν... Tongue
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Σπόιλερς] - Επεισόδιο 7ο - The Gift - by elefantas - 25-05-2015, 12:17 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 9 Guest(s)