Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς] - Επεισόδιο 7ο - The Gift
#52
atropos, δεν προτιμώ καθόλου τις αυτόνομες παραθέσεις απόψεων. Γι' αυτό και με βλέπεις να απαντώ σε αναρτήσεις εδώ μέσα. Όταν όμως διαφωνώ με έναν άνθρωπο στο ίδιο θέμα, εγώ τουλάχιστον προτιμώ να πω κάποια στιγμή ότι συμφωνούμε πως διαφωνούμε, παρά να μιλάμε για τα ίδια και τα ίδια επί ώρες και μέρες. Κανείς δεν πρόκειται να πείσει τον άλλον που αποδεδειγμένα και μετά από τόσες κουβέντες και τόσο πολύ καιρό, είναι σίγουρο ότι δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι στον τρόπο που βλέπει τα πράγματα. Παρά το γεγονός ότι κι εγώ είχα πει τόσα πολλά την προηγούμενη σεζόν για κάποιες αλλαγές και φέτος ξανακατέθεσα τις απόψεις μου, εσύ δεν άλλαξες γνώμη. Το ίδιο κι εγώ. Γιατί βλέπουμε διαφορετικά τα πράγματα όταν παρακολουθούμε κάτι, προφανώς.

Αλλά το θέμα δεν είναι τι θέλω εγώ προσωπικά. Ο κάθε ένας μπορεί να γράψει ελεύθερα τη γνώμη του εδώ μέσα φτάνει να είναι ευγενής και να μην προσβάλλει τους συνομιλητές του. Όπως και να διαφωνεί ή να συμφωνεί με τους προλαλήσαντες.

Επίσης, θα ξαναζητήσω συγγνώμη για το quoting εφόσον το πήρες έτσι και υπόσχομαι ότι θα προσέχω περισσότερο από δω και στο εξής.  Smile
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Σπόιλερς] - Επεισόδιο 7ο - The Gift - by nirne - 27-05-2015, 12:19 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 15 Guest(s)