Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς] - Επεισόδιο 7ο - The Gift
#63
Δλδ η ιστορια της Μπριεν που μιλαει στον Ποντρικ για την περιπετεια της σε μια γιορτη που ειχαν ερθει πριγκιπες και λοιπα και εκει που ηταν χαρουμενη, αρχισαν να την κοροιδευουν...;δεν δειχνει γιατι ειναι αυτο το ξινο πραγμα οπως λες...;
Ασε που εχει βγαλει και αισθηματα για τον Τζειμι...δεν ειναι τοσο ξινη νομιζω...
Οσο για τον Ομπερυν μπορω να πω πολλα και το ποσο προσβαλει εμενα ο και καλα badass χαρακτηρας του...ηταν και βλακας...τα βαζει με το βουνο και δεν τον αποτελειωνει...απλα περιμενει να πει ναι στις κατηγοριες που του προσαπτει για να εχει δικαιολογια να κανει τι; Να σκοτωσει και τον Ταιγουιν; παρε τωρα το κεφαλι στη μασχαλη και αντε στο καλο... 
Μιλαω καθαρα σαν τηλεθεατης...πραγματικα δεν γνωριζω τους χαρακτηρες στα βιβλια και ισως αυτον ειναι το μειωνεκτημα μου σε μια τετοια διαφωνια...αλλα απο αυτο που ειδα στη σειρα ο Ομπερυν δεν διαφερει και πολυ απο τις κορες του...η μικρη απλα εδειξε το στηθος της σε εναν αντρα για παρει το εισαι η πιο ομορφη..ο πατερας της στη μια μερια ειχε την Ελλαρια και στην αλλη τον ζιγκολο...δεν ειναι και πολυ badass αυτο...πιο πολυ γελασα μαζι του...

Ομως παροα αυτα μπορω να καταλαβω την αντιδραση σου για τις συγκεκριμενες σκηνες γυμνιας στη σειρα...οι οποιες ειναι πολλες και χωρις λογο...ειναι ομως μια τηλεοπτικη παραγωγη ενος εργου..οχι οποιοδηποτε βεβαια αλλα ειναι αυτο που ειναι..

Περα ομως απο ολα μπορεις να σταματησεις να το βλεπεις εσυ και εγω και ολοι μας;η απαντηση κατα τη γνωμη μου ειναι οχι..γιατι απλα οπτικοποιει την φαντασια ολων τον αναφνωστων και τους τηλεθεατες να θελοτν παντα να δουν το επομενο με οσα στραβα και αν εχει...

Reply


Messages In This Thread
Απ: [Σπόιλερς] - Επεισόδιο 7ο - The Gift - by elefantas - 27-05-2015, 03:10 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 16 Guest(s)