Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Casting για τον 6ο κύκλο και Τελευταία Νέα
#14
(28-05-2015, 07:51 AM)atropos link Wrote:[quote author=nirne link=topic=10484.msg14829#msg14829 date=1432761014]
...Προσωπικά για μένα ωστόσο, υπάρχει μια δόση απογοήτευσης, γιατί διατηρούσα μια απειροελάχιστη ελπίδα ότι τουλάχιστον ένας από τους δύο αγαπημένους μου χαρακτήρες που παραλείφθηκαν στη σειρά, θα εμφανιζόταν στον έκτο κύκλο. Και μιλάω για τον Αίγκον καθώς με το Ντορν που μας έδωσαν, δεν υπήρχε καμιά πιθανότητα να έχουμε Αριάν.
Κρίμα....
Μην απελπίζεσαι, εγώ μέχρι χθες απέκλεια και τους Σιδερογέννητους, αλλα σήμερα έγινε το θαύμα!
[/quote]

Ευχαριστώ για την ενθάρρυνση! Θα προσπαθήσω να διατηρήσω λίγο ακόμη την ελπίδα ζωντανή αν και όλα δείχνουν ότι μάλλον θα είναι φρούδα!  Sad

@karmarmi

Ο Jon Con είναι ιδέα!  8)

Πέρα από την πλάκα, εμένα αυτό το μέρος της ιστορίας μου άρεσε πολύ, το ίδιο και ο Jon Con και ο Αίγκον και ο Βάρυς και ο Ιλλύριο ως μέρος της. Επίσης, ο Χρυσός Λόχος!!!! (αναφορές Μπλάκφαϊρ και τα συναφή!)
Αυτό που δεν μου άρεσε είναι (βασιζόμενη στην απουσία της από τη σειρά) ότι φοβάμαι μήπως δεν έχει καθόλου εξέλιξη αυτή η ιστορία στην πορεία.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Casting για τον 6ο κύκλο - Τελευταία Νέα - by nirne - 28-05-2015, 02:20 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 23 Guest(s)