Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Σπόιλερς] - Επεισόδιο 9ο - The Dance of Dragons
#27
Καλησπέρα σε όλους!

Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum. Μόλις είδα το 9ο επεισόδιο που δε μπορώ να πω ότι μου έκανε την ίδια τρομερή εντύπωση όσο το 8ο. Ξεχώρισα το θάνατο της Σιρίν, φαινόταν από την αρχή του επεισοδίου πως προς τα εκεί πηγαίναμε, μακάρι να βγει ζωντανή από τις φλόγες, θα δώσει νέα τροπή στις εξελίξεις. Εκεί που είχα αρχίσει να βλέπω με καλύτερο μάτι τον Στάνις τώρα του έβαλα ένα μεγάλο Χ ................ Η Νταινύρις και η ιστορία της εμένα προσωπικά μου είναι υπερβολικά βαρετή ........... Ο καταταλαίπωρος σερ Τζορα παλεύει και βγαίνει νικητής σέρνοντας το τομάρι του και ξαφνικά ζωντανεύει και πετάει το δόρυ στον γιο της Αρπυιας πίσω από την Νταινύρις. Γίνεται ο πανικός, τελικά αυτοί οι γιοι της μάνας τους είναι περισσότεροι από όλους τους κατοίκους της Μηρίν, σκοτώνεται ο αχώνευτος γαμπρός και προσπαθούν να το σκάσουν η βασίλισσα με το γκόμενο της, τον Τζόρα, την Μισάντει και το νάνο. Ο δράκος μια καίει τους πάντες και από την άλλη ξυνίζει βλέποντας τη μάνα του ............ Στο τέλος έλεγα πως θα εμφανιστεί κι ο Χάρυ Πότερ να πετάξει παρέα τους ............... Οι άλλοι στην αρένα σύξυλοι, να δω πως θα γλυτώσουν ............... Δε θέλω να σκέφτομαι το μαχαίρωμα του Τζον, αφού αλλάζουν τα πάντα ας αλλάξουν κι αυτό, έλεος! The North remembers αλλά εκδίκηση πότε θα αρχίσουμε να παίρνουμε οεοοοοοοοοοοο?
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Σπόιλερς] - Επεισόδιο 9ο - The Dance of Dragons - by Neige - 08-06-2015, 03:33 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 23 Guest(s)