Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αντιδράσεις στο Δέκατο Επεισόδιο του 5ου Κύκλου
#44
Κι εμένα δε με νοιάζει τι θα γίνει στη σειρά, για να πω την αλήθεια, αλλά από την άλλη δεν φοβάμαι ότι μπορεί να επηρεαστεί ο Μάρτιν από τη δημοσιότητα της σειράς. Για κάποιο λόγο δεν πιστεύω ότι θα συμβεί κάτι τέτοιο. Αυτό που φοβάμαι είναι ότι κάποια από τα γεγονότα που βλέπουμε στη σειρά ήταν ούτως ή άλλως σχεδιασμένο να γίνουν στα βιβλία. Με λίγα λόγια, δεν μ' ενδιαφέρει αν δεν θα ξαναδώ τον Κιτ στη σειρά (αν και αποτελεί εξαιρετικό θέαμα πρέπει να ομολογήσω  Tongue ), αλλά μ' ενδιαφέρει αν δεν ξαναδώ τον Τζον στα βιβλία. Δηλαδή, αυτό που φοβάμαι είναι μήπως ο θάνατός του, που μοιάζει να είναι οριστικός στη σειρά, είναι και στα βιβλία οριστικός. Ή μήπως ο θάνατός του στη σειρά σημαίνει ότι ούτε ο Τζον στα βιβλία είναι σημαντικός από δω και πέρα για την πλοκή των βιβλίων και γι' αυτό τον έβγαλαν από τη σειρά.

Νομίζω ότι τα έκανα λιγάκι μαντάρα στην εξήγηση αλλά ελπίζω να σας έδωσα να καταλάβατε τουλάχιστον τι θέλω να πω.  :-[

[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Αντιδράσεις στο Δέκατο Επεισόδιο του 5ου Κύκλου - by nirne - 16-06-2015, 12:58 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 33 Guest(s)