Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αντιδράσεις στο Δέκατο Επεισόδιο του 5ου Κύκλου
#48
(16-06-2015, 01:53 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote: Έχω γράψει τόσα πολλά σχόλια τελευταία που δεν θυμάμαι αν έγραψα (μάλλον το είχα κατά νου αλλά δεν το έκανα) αυτό για τον Τζον:
Πιστεύω (για τα βιβλία μιλάω , η σειρά είτε ακολουθήσει είτε όχι... ) ότι θα επανέλθει,  όχι μόνο επειδή θέλω να το πιστεύω  ή το ακούω από παντού και το επαναλαμβάνω ,
αλλά βάση λογικής.  Οκ, αν ήταν παιδί Ρ+Λ  και πολύ στόρι  κ.α.  που  δείχνουν βασικό χαρακτήρα και ως προς τη συνέχεια ,  πολλά μπορούν να ειπωθούν και σε παρελθοντικό χρόνο  αλλά και η ιστορία να συνεχίζεται  με πρωταγωνιστή το όνομά του  κ.α.  κόλπα κλπ .  Αλλά το τελευταίο ή προτ. (δε θυμάμαι ποιο)  ξεκινάει  έναν πρόλογο με
Show Content
χωρίς να μας ενδιαφέρει ιδιαίτερα  το τι ήταν ο ήρωας και τι έγινε ή τι θα...  άρα  αυτό λειτουργεί ως ζέσταμα του φούρνου για το κυρίως πιάτο (Τζον). Θα είναι όμως warg ή όχι  ή μπορεί και τα δύο; (όχι ταυτόχρονα)

A τώρα μου έδωσες τρελή ιδέα...λες να κάνει warg το δράκο της Dany? Όπως λέγαμε για τον Bran?  :o

Βέβαια χάσαμε ένα καβαλάρη...

Άλλος με το δράκο μας...
Reply


Messages In This Thread
Απ: Αντιδράσεις στο Δέκατο Επεισόδιο του 5ου Κύκλου - by summer - 16-06-2015, 02:10 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 30 Guest(s)