Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Οι ποιο αδικημένοι χαρακτήρες στην σειρά και οι ποιο υπερεκτιμημένοι .
#64
[member=3005]summer[/member]

Επειδή χρησιμοποιείς δύο φορές το όνομά μου στην τελευταία σου ανάρτηση και διακρίνω στα λόγια σου εμμέσως πλην σαφώς κάποιου είδους κατηγορία προς το πρόσωπό μου, νιώθω την υποχρέωση να ξεκαθαρίσω τη θέση μου και να πω ότι το ότι διαφωνώ μαζί σου δεν έχει τίποτα μα τίποτα προσωπικό και δεν θα έπρεπε κατά τη γνώμη μου να το παίρνεις έτσι. Είπα τη γνώμη μου για τον Τζέιμι και συζήτησα μαζί σου τη δική σου. Το να διαφωνεί κάποιος με κάποιον άλλον δεν είναι κακό, αντίθετα μπορεί να αποβεί εποικοδομητικό. Και σίγουρα δεν έχει τίποτα προσωπικό, πίστεψέ με, και λυπάμαι αν το εξέλαβες έτσι.

Τέλος, το σημείο που λέω:

Quote:Αν και συνειδητοποιώ ότι το έχουμε παρακάνει με τον χαρακτηρισμό του Τζέιμι στο συγκεκριμένο θρεντ....

δεν το είπα σ' εσένα (δεν κατάλαβα καν ότι φάνηκε έτσι) αλλά περισσότερο στον εαυτό μου και γενικά στο φόρουμ επειδή τυγχάνει να είμαι μοντερέιτορ και πάντα έχω στο μυαλό μου να μη βγαίνω οφ τόπικ.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Οι ποιο αδικημένοι χαρακτήρες στην σειρά και οι ποιο υπερεκτιμημένοι . - by nirne - 30-07-2015, 12:20 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)