Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Οι ποιο αδικημένοι χαρακτήρες στην σειρά και οι ποιο υπερεκτιμημένοι .
#69
(30-07-2015, 12:20 PM)nirne link Wrote: [member=3005]summer[/member]

Επειδή χρησιμοποιείς δύο φορές το όνομά μου στην τελευταία σου ανάρτηση και διακρίνω στα λόγια σου εμμέσως πλην σαφώς κάποιου είδους κατηγορία προς το πρόσωπό μου, νιώθω την υποχρέωση να ξεκαθαρίσω τη θέση μου και να πω ότι το ότι διαφωνώ μαζί σου δεν έχει τίποτα μα τίποτα προσωπικό...

δεν το είπα σ' εσένα (δεν κατάλαβα καν ότι φάνηκε έτσι) αλλά περισσότερο στον εαυτό μου και γενικά στο φόρουμ επειδή τυγχάνει να είμαι μοντερέιτορ και πάντα έχω στο μυαλό μου να μη βγαίνω οφ τόπικ.

Nirne, πάντα χαίρομαι τις συζητήσεις και τις ενδεχόμενες διαφωνίες, για όλα τα θετικά και ωραία που μπορούν να προκύψουν από αυτά, και συμφωνώ μαζί σου σε κάθε λέξη...

Δεν το είπα ειρωνικά, ειλικρινά και εγώ ήμουν διστακτική να τοποθετηθώ πάλι επί του Jamie, γιατί αισθάνομαι πως μονοπωλούμε το thread και ενώ είχα πει "I rest my case".

Σε καταλαβαίνω απόλυτα για τη θεματολογία του thread...

@Sandor θα συμφωνήσω με [member=139]atropos[/member]
Υπάρχει τιμή στον κόσμο του Μάρτιν, και νομίζω ότι ακριβώς επειδή υπάρχει τιμή και όχι ακριβώς απονομή δικαιοσύνης με το δικό μας νομικό σύστημα είναι πολύ σημαντική, είναι αυτή που διαχωρίζει τους ευγενείς από τους άτιμους.

Όσο και να μην θέλω να επεκταθώ στο θέμα του Jamie, το όλο πρόβλημα για εμένα με το jamie ξεκινά από τότε που αναγκαστικά πήρε το ρόλο του Kingslayer και ουσιαστικά άφησε αυτή την ατιμία που του απέδιδαν να τον καθορίσει και πιο κάτω...χάνοντας το self-dignity.

Οκ fin...LOL

Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Οι ποιο αδικημένοι χαρακτήρες στην σειρά και οι ποιο υπερεκτιμημένοι . - by summer - 30-07-2015, 12:47 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 19 Guest(s)