Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Οι αγαπημένοι σας ιστορικοί χαρακτήρες.
#5
-  Με μπέρδεψε το ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ και έτσι έγραψα  το αντίθετο απ' αυτό που ήθελες, έβαλες στους κανονισμούς.
-  Έγραψα με βάση  τι νόμισα ότι πιστεύεις εσύ,  κάτι ως κουίζ.
-  Τον Μπάρισταν θα τον ξαναέβαζα  γιατί είναι απ' τους λίγους ιππότες με τιμή εκτός από δεξιοσύνη  και ικανότητες.  Αυτός που ψάχνεις δεν υπάρχει  κι αν υπήρχε , σίγουρα είχε τάσεις αυτοκτονίας.  Μπορεί να έχεις έναν στο μυαλό σου είτε από το "Word... "  είτε από αλλού , αλλά  ή όπως είπα η ζωή του θα ήταν τόσο μικρή,  δε θα προλάβαινε να 'βγαζε μεροκάματο που λένε, που δε θα προλάβαινε να γράψει ιστορία  ή είναι μια ουτοπία.  Δεν υπάρχει καλός βασιλιάς, άρχοντας, δικαστής, ιππότης.  Όλοι και όλα είναι σχετικά.

Τροποίηση:  ήθελα να γράψω  για τον Μπάρισταν δε θα τον εξαιρούσα  και αυτά για τους ιππότες  ήταν κατά κύριο λόγο ιππότες-βασιλική φρουρά , λόγω της "επίθεσής" σου στον Μπάρισταν.

-Με βάση τους κανονισμους σου επειδή πρόκειτα για  πριν επανάσταση του Ρόμπερτ,  όσο καλή διάθεση κι αν έχω  δε θα μπορέσω (γιατί ό,τι ξέρω είναι από σας) ... 
Θεώρησε "άκυρη"  την  προηγούμενη ανάρτησή μου.
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Οι αγαπημένοι σας ιστορικοί χαρακτήρες. - by SANDOR CLEGANE - 05-08-2015, 12:49 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)