Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ποιος Είναι Ο Διάδοχος Του Σιδερένιου Θρόνου;!
#55
(09-08-2015, 02:30 PM)phoenix link Wrote: Όσον αφορά το ότι είναι άρχοντες – αν και διυλίζουμε τον κώνωπα εδώ -, δεν αναφέρονται ως “lords” αλλά ως “mountain chiefs”.

Αν θες τώρα, μπορείς να απαντήσεις στα υπόλοιπα ερωτήματά μου,
1α. Τι ενδείξεις έχουμε ότι οι παραπάνω συνωμοτούν υπέρ του Τζον;
1β.Στη συνωμοσία συμμετέχουν και άλλοι βόρειοι οίκοι;
2.Αν η βόρεια συνωμοσία αφορά τον Τζον, τι σχέση έχει ο Ρίκον και γιατί ζητά ο Μάντερλυ από τον Ντέιβος να τον βρει;

Στο 1ο φαντάζομαι απάντησες με το απόσπασμα, στα άλλα;
Τωρα θες να μου πεις οτι πραγματικα πιστευεις οτι δυο γεροι με συνοδεία πηγαν στο Τοιχος καθως ερχεται ο Χειμώνας προκειμένου να πουν στον Jon  για τους wildling?

Αν θυμάσαι μαθαμε οτι οι άνθρωποι τους τους λενε "Τhe  Norrey" κτλ αλλα στο WF "Lord Norrey" oi Stark  δεν θα παντρεύονταν καποιον μη ευγενικης καταγωγής.

1β. Ειναι ηλίου φαεινότερον  οτι στην GNC παιρνουν μερος αρκετοι Βορειοι οικοι. Απο οτι εχω δει εκτος των Bolton σχεδον ολοι, αν οχι ολοι, οι υπόλοιποι ειναι μεσα.

2. Οταν ενας λογικος ανθρωπος ποντάρει ολη του την υπαρξει σε κατι πρεπει να παίρνει προφυλάξεις. Αυτο ειναι ο Rickon δικλείδα ασφαλείας. Άλλωστε τι ειναι ποιο  χρήσιμο, καποιος ο οποίος μέχρι να σου ειναι χρήσιμος θα περάσουν χρόνια και πολυ πιθανο ειναι να μην γινει τιποτα ή καποιος που θα μπορεσει να σε "ξεπληρώσει" για την βοήθεια σου αμέσως?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Ποιος Είναι Ο Διάδοχος Του Σιδερένιου Θρόνου;! - by jons spearwife - 09-08-2015, 06:05 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)