Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Θετικά Χαρακτηριστικά Αντιπαθητικών Χαρακτήρων
#8
(20-08-2015, 09:28 AM)SANDOR CLEGANE link Wrote: Τώρα βέβαια μπορεί να "ανοίξει" άλλο θέμα,  γιατί μπορεί να είναι παραδεκτό από όλους ενα πρόσωπο  πχ Βουνό  αλλά για άλλο πρόσωπο  υπάρχει διχογνωμία πχ Μικροδάχτυλος.
Νομίζω όμως ότι στο συγκεκριμένο θέμα μπορεί να γράψει κάποιος αυτό που πιστεύει κι όχι ό,τι ισχύει για τους περισσότερους  για πχ ας πούμε ότι αντιπαθούσα το Νεντ, δε θα ξεκινούσε πόλεμος στο φόρουμ, έτσι;

ή 
Quote:  Η Κάτλυν είναι πολύ όμορφηκαι αγαπάει τον Νεντ
! (σε μένα άσχετα απ' το ρόλο της,  τη θεωρούσα ως αποτυχία στο casting,  δεν ξέρω την αντιπαθώ, αλλά το "όμορφη" είναι υπερβολή για μένα, αλλά και το "πολύ όμορφη" ,  ΟΚ, είναι όλα υποκειμενικά )


όσον αφορά το πρώτο που υπογράμμισα: το θέμα που άνοιξα αφορά χαρακτήρες που αντιπαθεί ο καθένας προσωπικά κι όχι γενικώς αντιπαθητικούς σε όλους χαρακτήρες. Σκοπός μου είναι να βάλω όλους μας να βρούμε να πούμε κάτι καλό για κάποιον που δεν συμπαθούμε.

Όσον αφορά το δεύτερο που υπογράμμισα: μιλάω για τον χαρακτήρα της Κατ στα βιβλία κι όχι για την ηθοποιό που την παίζει στην τηλεοπτική σειρά. Στα βιβλία η Κάτλυν παρουσιάζεται πολύ πολύ όμορφη.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Θετικά Χαρακτηριστικά Αντιπαθητικών Χαρακτήρων - by nirne - 20-08-2015, 03:09 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)