Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απαντήσεις του Μάρτιν σε Καυτές Ερωτήσεις
#4
Ευχαριστούμε nirne για την ενημέρωση!

  1. Ο Μάρτιν γράφει τα δύο τελευταία βιβλία αυτή τη στιγμή- άρα αυτό σημαίνει ότι θα περάσει λίγο χρονικό διάστημα μέχρι να εκδοθεί το 8ο?
  2. Χαρακτήρες που είναι νεκροί στην τηλεοπτική σειρά θα είναι ζωντανοί μέχρι το τέλος των βιβλίων-  Θυμάμαι πως όταν σκότωσαν τον Μαγκο νομίζω, ο Μάρτιν είπε ότι θα έχει σημαντικό ρόλο στα βιβλία.
  3. Δεν υπάρχει σύστημα μαγείας στο Γουέστερος-οκ
  4. Δεν υπάρχει αστρονομικό σύστημα στον κόσμο του-οκ
  5. Το ΗΒΟ πιέζει τον Μάρτιν να πάει στα Emmy-άσπλαχνοι
  6. Υπάρχουν δεινόσαυροι στον κόσμο του ASoIaF-στο Έσσος νομίζω ότι υπάρχει βελοσιράπτορας
  7. "Υπάρχει αρκετό κομμένο υλικό που έχει γραφτεί ώστε να μπορούσε να γραφτεί ένα ολόκληρο βιβλίο"-Ήδη από το 2007 γνωρίζαμε ότι έχει αφαιρέσει κεφάλαια, όπως την συνάντηση Τύριον με τον Σαβανωμένο Άρχοντα
  8. "Ξέρω ποιος πρόκειται να καθίσει στο Σιδερένιο Θρόνο στο τέλος"-Ο Τζέιμυ? ]Smile
  9. Ο Μάρτιν ποτέ δεν θα γυρίσει να διορθώσει κάποια πράγματα στον κόσμο του ASoIaF-αρκεί να μην επαναλάβει τα παλαιά λάθη
  10. Φαντάζεται τους χαρακτήρες των βιβλίων όταν γράφει κι όχι τους χαρακτήρες της τηλεοπτικής σειράς-προφανώς
  11. "Ο Τύριον του Πίτερ Ντίνκλεϊτζ δεν έχει καμιά σχέση με τον Τύριον των βιβλίων"-προφανώς (wasntme)
  12. Ο Μάρτιν δεν είναι απόλυτα ικανοποιημένος με την τηλεοπτική σειρά-εαν έλεγε το αντίθετο θα με απογοήτευε
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απαντήσεις του Μάρτιν σε Καυτές Ερωτήσεις - by Σιέρα - 30-08-2015, 04:24 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)