Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Casting για τον 6ο κύκλο και Τελευταία Νέα
#46
Το casting  "Τάρλυ "  με πρώτη ματιά από φωτο  είναι πραγματικά  ό,τι φανταζόμουν :

[Image: James-Faulkner-1024x631.jpg]

μένει μόνο να δούμε αν το 'χει , που σίγουρα θα τό 'χει  για να 'ναι,  αλλά εννοώ κυρίως αν αρέσει (σε μας) ο ρόλος του.  Είναι λίγο στιλ "Τάιγουιν"
κι ο τηλεοπτικός  (Τάιγουιν) είναι-ήταν εξαιρετικός αν όχι μοναδικός. Κάπως έτσι ελπίζω να δούμε και το Ράντιλ Τάρλυ  γιατί νομίζω πως θα ισοσταθμίσει την έλλειψη του  τηλεοπτικού Τάιγουιν ,  γιατί μπορεί στα βιβλία  να 'χει φύγει - και για κάποιους "στο καλό" - αλλά στην τηλεοπτική σειρά  λείπει η δυναμική παρουσία του .  Έτσι (εγώ) ελπίζω πως η παρουσία του Ράντιλ  θα "γεμίσει"  την tv-σειρά.
Τώρα για την αδελφή, βλέπω μια πολύ καλή ομοιότητα στα μάτια,  αλλά δεν μπορώ να φανταστώ  τι θα εξυπηρετήσει  στη σειρά η παρουσία της. Ίσως χρησιμεύσει για τη Γκίλυ . 
Επαναλαμβάνω για μια φορά ακόμη  ότι θα χάσουμε τις σκηνές με τον Μέιστερ-Αίμον (λόγω ότι κατά τη γνώμη μου βιάστηκαν οι σκηνοθέτες  να τον τελειώσουν στο Τείχος)  και την πρώτη "επαφή"  του Σαμ και Γκίλυ  στο καράβι  (που κι αυτήν  την επέσπευσαν  ήδη στο Τείχος) .
Επίσης στα βιβλία έχουμε  αντάμωμα Τάρλυ-Μπριέν  που μένει να δούμε αν Μπριέν αφού ξεμπερδέψει με το Βορρά  ξαναβρεθεί στο Νότο (σχετικό Νότο)  και ξανακολλήσει με το βιβλίο ...
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Casting για τον 6ο κύκλο και Τελευταία Νέα - by SANDOR CLEGANE - 21-09-2015, 07:15 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 24 Guest(s)