Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Casting για τον 6ο κύκλο και Τελευταία Νέα
#52
(23-09-2015, 12:43 PM)nirne link Wrote:Είναι σίγουρα φάνφικσιον, αλλά μοιάζει αναμφισβήτητα με τα φάνφικσιον που φτιάχνουν οι D&D!

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα!
(23-09-2015, 12:43 PM)nirne link Wrote:
Φαίνεται ότι πολλοί χαρακτήρες θα πάρουν τους ρόλους άλλων (πχ Τρύσταν αντί για Κουέντυν όπως είχαμε προβλέψει σε άλλη συζήτηση και ίσως και Νταάριο αντί για Χίζνταρ), και θα εμφανιστούν δύο... αναστημένοι (κατάλαβα καλά ή όχιWink, ο Σαμ θα πηγαινοέρχεται πέρα δώθε στο Γουέστερος ως άλλος Τζέιμι κλπ κλπ.

Αυτό με το Ντάαριο πραγματικά δυσκολεύομαι να το πιστέψω, αν και πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μου υπήρχε η σκέψη "πολύ εύκολα της ήρθε το Γιουνκάι, μπας και...;"
(23-09-2015, 12:43 PM)nirne link Wrote:
Όσο για το κεντρικό μυστήριο των βιβλίων, η λύση του είναι μια υπεραπλούστευση ολκής που μου θυμίζει κάποιο παιδικό παραμυθάκι που μου διαφεύγει τώρα. Cheesy as f@ck. Α, και ο Ρόμπερτ υπεύθυνος για την

Show Content


"Μα ο Χόντορ δεν είναι καθ... α" ήταν η αντίδρασή μου.
(23-09-2015, 12:43 PM)nirne link Wrote:
Γενικά δεν ξετρελάθηκα με την υπόθεση που έφτιαξαν (αν είναι γνήσια φυσικά) οι D&D αλλά για να είμαι ειλικρινής, δεν περίμενα και κάτι καλύτερο τώρα που δεν έχουν βιβλία στα χέρια τους κι όλα τα κάνουν μόνοι τους. Άλλωστε, είδαμε και από την προηγούμενη σεζόν τι καταφέρνουν όταν αποφασίζουν να αγνοήσουν εντελώς τα βιβλία.

Υ.Γ. Πριν ξεκινήσω να διαβάζω για την υπόθεση του Βορρά, έκανα ένα ολόκληρο τσιγάρο προκειμένου να αποφασίσω αν θέλω να διαβάσω για τη μοίρα του Τζον και την πατρότητά του από ένα τέτοιο leak. Τελικά, δεν κατάφερα να αντισταθώ στον πειρασμό!  (wasntme)


Τα δικά μου μάτια ακόμα να ξεγουρλώσουν, κι αν αυτά είναι αληθινά, και τα δούμε στην TV θα μείνω με το μάτι γαρίδα για την υπόλοιπη ζωή μου (rofl)


Υ.Γ: Ευχαριστώ για το κάρμα.

edit: διορθώθηκε ο κώδικας - mod
She was his most trusted counsellor and his right hand
Reply


Messages In This Thread
Απ: Casting για τον 6ο κύκλο και Τελευταία Νέα - by Alyssane - 23-09-2015, 01:01 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 27 Guest(s)