Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Casting για τον 6ο κύκλο και Τελευταία Νέα
#65
Nirne,
και σε όσους ασχολήθηκαν κι έψαξαν  για το παραπάνω,
σας ευχαριστούμε !

Τώρα απ' ότι μου φαίνεται ,  επειδή έχει πάρα πολλές λεπτομέρειες ,  πρέπει να 'ναι σίγουρα διαρροή απ' το HBO, αλλιώς ο εμπνευστής του όλου αυτού αδικείται...

Αν είναι όντως του HBO,  μου κάνει φοβερή εντύπωση  το όλο " γιατί" .
Γιατί στην προηγούμενη σεζόν βιαζόντουσαν και  έφτασαν στο περίπου 80% του τελευταίου βιβλίου που έχει εκδοθεί  κι έτσι στον καινούριο κύκλο ή αυτοσχεδιάζουν ή μας σποϊλάρουν τα επερχόμενα βιβλία.  Βέβαια δε μας σποϊλάρουν απόλυτα γιατί ήδη έχουν "ξεφύγει"  και το μόνο που ελπίζω είναι να βρουν μια γέφυρα με τα βιβλία.  Απ' τη δική μου λογική, συναισθηματική και διαισθαντική πλευρά  όμως νομίζω ότι ο συγγραφέας θα ακολουθήσει ή καλύτερα θα έχει ήδη ακολουθήσει ένα άλλο δρόμο.
Και ξαναγυρνάω στην αρχική μου ερώτηση :  "γιατι" ;
Τι παιχνίδι παίζεται  ;  και πού το 'χω χάσει;  Τα 'χουν τσουγκρίσει (αν ναι, όχι τσουγκρίσει, αλλά διαλύσει) με τον Μάρτιν;
Έχουν  μήπως σκοπό, λόγω της μεγάλης τηλεθέασης,  να μας ξαναπαίξουν τη σειρά από κει που το άλλαξαν,  λέγοντας Α" εναλλακτικό Τέλος και τώρα το Β' ; 
Απ' ότι καταλάβατε αρχίζω κι εγώ να βλέπω "φαντάσματα" !

ΥΓ: Επίσης διαβάζοντας όλα αυτά (στα ελληνικά χάρη στη Nirne), μου φάνηκαν πάρα πολλά  κι ότι πιάνουν πάνω από 10 επεισόδια
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Casting για τον 6ο κύκλο και Τελευταία Νέα - by SANDOR CLEGANE - 23-09-2015, 08:22 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 30 Guest(s)