Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Το Τρέιλερ της 6ης σεζόν!
#13
Θεωρώ ότι σύμφωνα με το τρέιλερ είναι ξεκάθαρο πια ότι ο Τζον είναι νεκρός. Ο Ντέιβος το λέει καθαρά ότι έχει πεθάνει, του κλείνουν τα μάτια κι αν προσέξεις μάλιστα σε ένα από τα πλάνα που τον δείχνει από κοντά, τα χείλη του είναι κάτασπρα.

Επίσης, όχι, δεν νομίζω ότι κυρίως το γυναικείο κοινό θα ξενερώσει απίστευτα. Πέρα από το γεγονός των αντιδράσεων που είχαμε με τον θάνατό του στο τέλος της προηγούμενης σεζόν και ήταν εξίσου έντονες από την πλευρά του αντρικού κοινού, ο Τζον είναι από τους κύριους και πιο αγαπητούς χαρακτήρες ακόμη και στα βιβλία, όπου δεν παίζει ο Κιτ, που για μένα είναι κούκλος μεν, αλλά γνωρίζω και γυναίκες που δεν τρελαίνονται για δαύτον.

Δεν ξέρω πάντως γιατί τόση επιμονή με το ότι αρέσει στις γυναίκες ο ηθοποιός που υποδύεται τον Τζον. Είναι κάποια αμαρτία αυτό; Για να είμαι ειλικρινής αρχίζω να νιώθω αμήχανα με τα λόγια σου, επειδή συμπαθώ το χαρακτήρα και μου αρέσει κι ο ηθοποιός! (wasntme)
Ή έχεις σχηματίσει την εντύπωση ότι τον συμπαθούν μόνο επειδή είναι ωραίος; Δεν νομίζω ότι θα μπορούσες να "κατηγορήσεις" για κάτι τέτοιο τις γυναίκες στην περίπτωση ενός χαρακτήρα σαν τον Τζον, που είναι από τους ελάχιστους (ή ίσως και ο μόνοςWink στο Τραγούδι της Φωτιάς και του Πάγου, που συγκεντρώνει πάνω του τα περισσότερα χαρακτηριστικά ενός κλασικού ήρωα.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Το Τρέιλερ της 6ης σεζόν! - by nirne - 09-03-2016, 10:07 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)