Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Το Τρέιλερ της 6ης σεζόν!
#19
Από Νιρν :
Show Content

Όλα αυτά σε 1' και 41"  μαζί με τα γράμματα !
Να μην είμαστε και πλεονέκτες! Πολύ καλό τρέιλερ,  αλλά δε σημαίνει ότι θα είναι κι όλο καλό ή καλύτερα ,  ας περιμένουμε να δούμε αν θα μας αρέσει.
Οι  "των βιβλίων" (όπως κι εγώ)  ,  να περιμένουμε τα βιβλία κι εκεί να ... ,  ενώ για την επερχόμενη τηλ. σεζόν  να την απολαύσουμε (εννοώ να μην δείξουμε κριτική διάθεση , γιατί πλέον έχει "ξεφύγει"  για τους πιο πολλούς αρνητική - μαζί κι εγώ)  σαν ένα έξτρα δώρο  κι ας απέχει ποιοτικά  το δώρο με το κυρίως προΪόν .  Το  "μυστικό"  κατά τη γνώμη μου είναι να προσπαθησουμε να εξαλείψουμε την όποια αρνητική κριτική  βασιζόμενη σε σύγκριση με τα βιβλία  και να δούμε κάτι διαφορετικό - ε, αν δε μας αρέσει δεν το ξαναβλέπουμε (όπως πολλά είδα και δεν ξαναείδα ή ξαναείδα, διάβασα ή δεν ξαναδιάβασα ή ... τα σταμάτησα).
Για να μην πολυλογώ (που ήδη το έκανα)  φυσικά θα πω κι αυτά που δε με άρεσαν ή άρεσαν  αλλά δε θα χολοσκασω μέσα μου  (άνω τελεία)  θα απογοητευτώ όμως απ' την εξέλιξη των βιβλίων,  κι αυτό απεύχομαι.
ΥΓ: ένα άλλο θετικό της τηλεοπτικής σειράς, που μας προφέρει  "εικόνα & ήχο "  είναι ότι εξαιτίας της έχουμε βρεθεί  στο συγκεκριμένο φόρουμ  και πιστεύω ότι θα μου κακοφανεί  όταν όλα θα έχουν "τελειώσει" ...  (τότε να βγει " ο απόηχος του GoT " )
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Το Τρέιλερ της 6ης σεζόν! - by SANDOR CLEGANE - 09-03-2016, 01:51 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 31 Guest(s)