Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Το Τρέιλερ της 6ης σεζόν!
#58
[member=3148]Lady Stark[/member] , για τις φωτογραφίες που πόσταρες:

Έχω την υποψία ότι ο Ράμσεϊ μ' αυτό το μαχαίρι που καθαρίζει, έχει γδάρει κάποιον....

Ο Γουόλντερ Φρέυ ξαναπαντρεύεται;

Ο Τζέιμι εξακολουθεί να είναι το σκυλάκι της Σέρσεϊ  :x

Ποιος να είναι ο Βασιλικός Φρουρός στον Πύργο της Χαράς; Δεν κρατάει δύο σπαθιά πάντως. Μάλλον δεν είναι το τηλεοπτικό Σπαθί του Πρωινού.

Όσον αφορά τις σκιές. Μου φαίνεται ότι ένας μικρόσωμος άντρας καρφώνει με το ξίφος έναν πολύ μεγαλόσωμο. Να είναι ο Ρόμπερτ Στρονγκ; Και ποιος πάει να τον δολοφονήσει;

Ο Ντέιβος έχει πάρει σβάρνα τους βόρειους οίκους, καθώς φαίνεται, αναζητώντας συμμάχους.

Σε άλλα στιγμιότυπα τώρα:

Άραγε ο Μπραν έγινε δέντρο;  Sad

Εικάζω ότι η Σάνσα θα μπει επικεφαλής του στρατού των Άγριων ενάντια στους Μπόλτον. Μαζί με τον Τζον.

Άραγε θα είναι η επέμβαση του Γουν Γουν που θα σώσει τον Ντέιβος και τους άντρες του από τους στασιαστές;

Και άραγε θα ελευθερώσει ο Τύριον τους δράκους; Εν τω μεταξύ, κάποιοι σχολίασαν ότι ο δράκος θα ρίξει φωτιά στον Τύριον κι αυτός δεν θα καεί, αποδεικνύοντας ότι είναι Ταργκάρυεν! Πολλοί Ταργκς μαζεύτηκαν, ρε παιδιά! Για να δούμε όμως. Δεν θεωρώ απίθανο να κάνουν κάτι τέτοιο οι D$D ακόμη κι αν δεν υπάρχει στα βιβλία*. Ο Τύριον άλλωστε είναι ο αγαπημένος τους, δεν νομίζω να χάσουν την ευκαιρία να τον ανεβάσουν σε δράκο!

*Όχι ότι αποκλείεται να αποκαλυφθεί κάτι τέτοιο και στα βιβλία. Υπάρχουν κάποια στοιχεία γι' αυτό μέσα σ' αυτά. Απλά, για μένα δεν είναι από τα πιο πιθανά ενδεχόμενα. Ωστόσο, δεν το αποκλείω καθόλου.

[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Το Τρέιλερ της 6ης σεζόν! - by nirne - 11-04-2016, 09:20 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 33 Guest(s)