Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 1ο - The Red Woman
#48
Διαβάζοντας τα σχόλια συμπεραίνω ότι οι περισσότεροι δεν θα παρακολουθήσουν τη συνέχεια της σειράς.  Κι εγώ είμαι από αυτούς που περίμενα πως και πως τη σειρά και απήλαυσα κάθε στιγμή του νέου επεισοδίου. Στο τέλος αναρωτήθηκα γιατί τελείωσε τόσο γρήγορα.
[size=78%]Θα μπορούσα να δω άλλα δυο τρία επεισόδια συνεχόμενα.[/size]



Πάντως τελικά πιστεύω ότι όλοι θα παρακολουθήσετε τη συνέχεια της σειράς όπως κι εγώ θα ξαναμπώ στο forum να διαβάσω ξανά όλα τα γκρινιάρικα μηνύματα. Έτσι είναι αυτά...


Όσο για τον Τζον μου φαίνεται πολύ λογικό να προστατεύουν το πτώμα του από αυτούς που τον σκότωσαν. Άλλωστε δεν θα μπορούσαν να βγουν έξω έτσι απλά και να κάνουν τελετή με φωτιές καθώς φοβούνται για τις ζωές τους (υποτίθεται).
Μια προχειρότητα παραδέχομαι ότι υπήρχε στις σκηνές του Ντορν, της Καλήσι και του Τύριον, αυτό όμως δεν αναιρεί ότι πέρασα μία όμορφη βραδιά παρακολουθώντας το σόου που περίμενα πως και πως και τώρα βρίσκομαι στην αναμονή για τη συνέχεια.
Καλό βράδυ!


ΥΓ: Εκεί που γδύθηκε η κόκκινη γυναίκα και αναρωτιώμουν πόσο χρονών είναι και το στήθος είναι τόσο καλά διατηρημένο (πιο διακριτικά δεν μπορώ να το πω), ξαφνικά μας παρουσιάζει μία γριά γυμνή και ρίχνει τίτλους. Χμμ
Hold the door!
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 1ο - The Red Woman - by chrmarl - 25-04-2016, 10:47 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)