Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 3ο - Oathbreaker
#9
Ο Τζον επιβεβαιώνει την άποψή μου ότι μετά το θάνατο δεν υπάρχει τίποτα. Κενό. Μαύρο σκοτάδι. Είναι και μικροτσούτσουνο το αγόρι. Πίκρα κορίτσια. Τι είχε φάει ο Σαμ και έβγαζε νερόφιδα από το στόμα; Ήταν ανάγκη τόσο ξερατό;
Στον Πύργο της Χαράς έπρεπε να έχουμε 7 εναντίον 3. Όχι 6 απέναντι σε 2. Ο Σερ Άρθουρ Ντέυν ήταν όλα τα λεφτά. Ο νεαρός Νεντ μέτριος προς χάλια. Ο Χάουλαντ Ρηντ κρυφονυφίτσα όπως τον περίμενα. Ο εκπρόσωπος του Ντορν άκυρος. Εκτός αν δεν είναι από το Ντορν.
Η Ντανυ βαρετή. Τουλάχιστον έδειξε λίγο στήθος. Ας είναι.
Βάρυς και Τύριον zZzzZzzzZz...
Σιγά μην είναι αυτά τα μούλικα τα πουλάκια του Βάρυς. Έχει και μεγαλύτερα πουλάκια ο ευνούχος που ζητάνε κάτι παραπάνω από καραμέλες για αντάλλαγμα. Όταν είδε ο Μειστερ τον Γκρεγκορ Κλεγκέιν ακούστηκε πορδίτσα; Σπουργίτης με Τόμμεν βαρέθηκα. Με την Άρυα έχω μια απορία. Όταν λέει ότι έχει 4 αδερφούς τρώει ξύλο. Διορθώνει και λέει ότι έχει 3,5 αδερφούς. Δεν τρώει ξύλο. Αν ο Τζον είναι Ραιγκαρ X Λυάννα, τότε πως η Άρυα έχει τον Τζον μισό αδερφό;
Ο Ρικον μου θυμίζει τον γιο του Φιλ Ντανφι από το Modern Family. Ο Μαλλιαρός δεν θυμάμαι αν ήταν τόσο σκουρόχρωμος.
My analysis is ended
Dracarys
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 3ο - Oathbreaker - by dervil13 - 09-05-2016, 09:42 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 31 Guest(s)