Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 3ο - Oathbreaker
#62
(10-05-2016, 02:28 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote: Τζον :  Γιατί μου φάνηκε πιο  ομορφόπαιδο;  το άσπρο χρώμα (διερωτήθηκα)  ή ότι ωρίμασε ως άντρας μετά από έναν πραγματικό χρόνο;  Περιμένω σχόλιο από γυναίκες μέλη.

Να πω την αλήθεια μου, το πρόσεξα κι εγώ!  (inlove) Δεν έχω ιδέα τι άλλαξε, ίσως το ότι έπιασε τα μαλλιά του πίσω, γιατί τότε ήταν που μου φάνηκε πολύ όμορφος. Του πήγαν πολύ.

(10-05-2016, 02:28 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote: - Θυμήστε μου σας παρακαλώ (γιατί τον προηγούμενο κύκλο δεν τον ξανάδα)  το μωρό της Γκίλι  δεν είναι το μωρό του Μανς;
δηλ.  ένα μωρό έπαιζε μόνο;

Ναι, ένα μωρό ήταν. Ο Μανς δεν εμφανίστηκε να έχει παιδί στη σειρά και δεν υπήρξε ανταλλαγή. Την ιστορία του στην ουσία την "έφαγαν".

(10-05-2016, 02:28 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote: - Ο Τύριον  και ο Βάρυς,  με τι ιδιότητα είναι "ψηλα"  στο Μηρήν;

Με καμιά απολύτως ιδιότητα. Είναι δύο ξένοι που δεν τους ξέρει ούτε η μάνα τους και "διορίστηκαν" ως κυβερνήτες του Μηρήν από τον... σωματοφύλακα της Νταινέρυς και έναν... μισθοφόρο. Τουλάχιστον, αυτό μας έδειξε η σειρά.

(10-05-2016, 02:28 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote: ΥΓ:  Γιατί ο Τζόρα Μόρμοντ με τον Ντάριο  μου θυμίζουν  κάτι αστείο  όπως ο Τζέιμι με πρώην φίλο του Τύριον (ξέχασα το όνομα και βαριέμαι να ψάχνω)  στην περιπέτεια του Νορν;  (σίγουρα καου-μπόικο φινάλε, θα σώσουν τη Ντάνυ,  εδώ 'Χάπι Εντ" )

Γιατί στην ουσία είναι ίδιοι χαρακτήρες που τους παίζουν διαφορετικοί ηθοποιοί. Η ίδια συνταγή.

[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 3ο - Oathbreaker - by nirne - 10-05-2016, 05:12 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 31 Guest(s)