Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 3ο - Oathbreaker
(13-05-2016, 06:21 PM)Αντωνης link Wrote: Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Αν κατάλαβα καλά δηλαδή από όσα μου λέτε και από όσα έχω διαβάσει μέχρι τωρα, γενικά η σειρά έχει αρχίσει να φτιάχνει το σενάριο χωρίς τον συγραφεα των βιβλίων, οπότε μπορεί να πάρει τελείως άλλη πλοκή από τα βιβλία σωστά; άρα όσα έγιναν στα βιβλία και δεν έχουν γίνει ακόμη μπορεί να μην γίνουν ποτέ στη σειρά. 
Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν έχω χρόνο να διαβάσω τα βιβλια αν και από ότι καταλαβαίνω είναι πολύ ανώτερα. Πάντως σαν θεατής ειμαι όντως λίγο απογοητευμένος από τους δυο τελευταίους κύκλους. Οι χαρακτήρες δεν είναι πιστοί στους εαυτούς τους ούτε καν όπως παρουσιάζονται σε προηγούμενα επεισόδια της σειρας. Σας καταλαβαίνω που γκρινιαζεται λοιπόν οι αναγνώστες.
Παρόλα αυτά είναι από τις καλύτερες σειρές Γενικά. Σού δίνει τροφή για σκέψη και συζήτηση και αυτό την κάνει μοναδική.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Καλησπέρα Αντώνη, μην ορκίζεσαι, υπάρχουν πολλοί και κυρίως ξένοι αναγνώστες θεατές που θεωρούν την σειρά κατά πολύ καλύτερη των βιβλίων. Μέχρι που λυπούνται και τους παραγωγούς που πρέπει να βγάλουν άκρη από το μαρτινικό χάος, οπότε καλό-κακό, υποκειμενικό είναι, μη νιώθεις τύψεις, αν βρεις χρόνο να τα διαβάσεις, καλό είναι κυρίως για την δική σου άποψη των πραγμάτων.



Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 3ο - Oathbreaker - by summer - 13-05-2016, 09:03 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 32 Guest(s)