Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 3ο - Oathbreaker
[member=157]Σιέρα[/member] ,  (hi) !
" Are you talking to me ? "
Πιο καλά θα ήταν  αν πχ .  είμαι κάπου  και κάποιος με χαιρετάει ή νομίζω ότι με χαιρετάει  κι εγώ κοιτάω με έκπληξη και δείχνω το δάχτυλο σε μένα για επιβεβαίωση !
Κάπως έτσι  για 
Quote:  Και βέβαια αυτό που λέει ο [member=2032]SANDOR CLEGANE[/member] , έχει νόημα, ότι δηλαδή η θυσία της Σιρήν-βασιλικό αίμα-να είχε αντίκτυπο.
  διάβασα κι αναρωτηθηκα πότε έγραψα  κάτι γι αυτό  ,  αλλά απ' την άλλη δεν φημίζομαι για τη μνήμη μου  (έχω ιδιαίτερα επιλεκτική μνήμη  .  τα delete μου είναι άπειρα ... ) κι έτσι  άρχισα να "ξεψαχνίζω"  το τόπικ ...
Ε,  στο τέλος "δικαιώθηκα"  (bow) (bow)  !  καλά θυμόμουν ή καλύτερα δε θυμόμουν  γιατί δεν είδα τίποτα γραμμένο σχετικα  Tongue (σου βγάζω γλώσσα ... ) .  Επειδή απ' την άλλη  άλλη,  ποτέ δε λέω ποτέ  κι επειδή υπάρχει  ένα "τέρας"  μν'ημης  (εσύ Σιέρα) ,  δεν "ορκίζομαι" ,  ίσως κάπου αλλού να το έχω γράψει,  αλλά ,  pls,  δεν θυμάμαι ...  ;(

ΥΓ:  πολύ ωραίο το εικονίδιο σου ,  δηλ.  πολύ ωραία ζωγραφιά,  δηλ2  πολύ ωραία γυναίκα (η ζωγραφιά)


edit;  Βρέθηκε!!  Summer  "τάδε "  έφη ...  (λίγο πιο πάνω)  και εκ παραδρομής  το " S "  ...
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 3ο - Oathbreaker - by SANDOR CLEGANE - 14-05-2016, 08:21 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)