Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 4ο - Book of the Stranger
#55
Και η ντινερυς είχε πρόβλημα να κάνει φυσιολογικό παιδι στον πρώτο κύκλο. Πιο πολύ με εξιτάρει να είναι Ταργκ ο Τυριον παρά ο Τζον. Ειδικά αν ζούσε ο Ταιγουιν.

Οκ Σιερα, δεν έχω διαβάσει τα βιβλία και δεν ήξερα ότι υπάρχουν μελαχρινοι Ταργκ άλλα σύμφωνα με την σειρά που δείχνει πολύ βάση στα χρώματα (τουλάχιστον στην αρχη) είναι πολύ αντικρουομενο ο Τζον να είναι λόγω R+L. Όχι ότι θα ήταν πρώτη φορά που κάτι δεν βγάζει νόημα στους τελευταίους κύκλους βέβαια αλλά θεωρώ πως από την αρχή της σειράς θα ήξεραν οι DD ποιανού παιδί είναι ο Τζον.

Πάντως παρότι σύμφωνα με αυτά που μου λες δεν έχει λογική λόγω βιβλίων να είναι γιος του Ρομπερτ, Εγώ το ελπίζω γιατί αλλιώς σκοτώνοντας τον Στανις έχουν εξαφανίσει ολόκληρο τον οίκο Μπαραθηον. Εκτός αν εμφανίσουν από το πουθενά έναν άλλο μπάσταρδο. Το να είναι Σταρκ το αποκλείω, (θεωρώ δεδομένο από την αρχή της σειράς και χωρίς να ξέρω τις φήμες τότε ότι είναι γιος της Λυαννα) αλλά δεν χρειάζεται κ ολας. Υπάρχουν αρκετοί του Οικου.

Άντε να δούμε τι θα μας δείξει το 5ο επεισόδιο...

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 4ο - Book of the Stranger - by flessanto - 22-05-2016, 12:31 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 17 Guest(s)