Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 6ο - Blood of My Blood
#42
[member=2769]Nica[/member]
Ωραίο το link! Να είσαι  καλά!  Smile Πρασπαθούσε κι εγώ να παγώσω την εικόνα για να καταλάβω καλύτερα τι βλέπει ο Μπραν αλλά δεν ήταν εύκολο να πετύχω τη σωστή στιγμή. Άσε που είχαν και ενδιαφέρον τα σχόλια. Το τραύμα της Λυάννα (αν υποθέσουμε ότι είναι αυτή) προβλημάτισε και άλλους εκτός από μένα. Κανείς εδώ κανένα σχόλιο:::::

[member=194]nirne[/member]
Δεν υπάρχουν λόγια γι' αυτό που έκανες!!! (bow) (bow) (bow) (clap) (clap) (clap)
Να είσαι καλά που μας ξεστραβώνεις! Απ' ότι κατάλαβα είναι όλα μέσα σ' αυτό το υπέροχο μεν, τούβλο δε και σε άπταιστα αγγλικά (επειδή με έκοψαν ότι το έχω,,,) που μου έκαναν δώρο και δεν το έχω διαβάσει ακόμα... (blush) (blush) (blush)
(Αν έχω καταλάβει καλά το + είναι ένα είδος επιβράβευσης που μπορούν τα μέλη να δώσουν το ένα στο άλλο. Αν είναι έτσι σίγουρα σου αξίζει και θα το πατησω να δω τι θα γίνει. Πες μου αν θες που μπορώ να μάθω περισσότερα για τα + και - γιατί δεν βρήκα τίποτα στις οδηγίες)

@Sandor  [member=194]nirne[/member]
Ρε παιδιά τι είναι ο Πόλεμος της Δεκάρας????????? (think) (think) (think) (sweat) (sweat) (sweat)
Fear cuts deeper than swords
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 6ο - Blood of My Blood - by Sword of the morning - 31-05-2016, 08:10 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)