Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 7ο - The Broken Man
#10
Νομίζω ότι ο τίτλος Broken Man δεν αναφέρεται μόνο στον Sandor Clegane αλλά σε μια σειρά απο χαρακτήρες Edmure Tully, Theon, η αναφορά του Davos στον οίκο του, ο οίκος Glover (και το πως τρέμουν τους Μπόλτον) και ίσως και η Σέρσει στον διάλογο με την γιαγιά Ολένα οι οποίοι δεν περνάνε και τα καλύτερα τους.


Εμένα με παραξενεύει ότι ξαφνικά διαβάζω παντού για το πόσο καλά υποκρινόταν η Μάρκαρυ (και εγώ αρχηκά εξασιάστηκα) αλλά είμαστε σίγουροι για το ποιός δουλεύει ποιον? Ο High Sparrow μπορεί να δοκιμάζει το πόσο πιστή είναι η Μάρκαρυ λέγοντας της για την γιαγιά Ολένα και ξαφνικά αυτή φεύγει απο το Kings Landing (δεν θα προκαλέσει καμία εντύπωση λέω τώρα??) ενώ δείχνει ένα ενδιαφέρον για τα σεξουαλικά τους! WHAT?


edit: ορθογραφικά
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 7ο - The Broken Man - by jermn - 06-06-2016, 06:02 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 14 Guest(s)