Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 7ο - The Broken Man
#35
[member=2999]efatsi[/member]  για :
Quote:  Greyjoys : Αυτό που μέχρι και η Γιάρα πάει να  ***** και ο Θίον μπακουριάζει
μ' άρεσε το σχόλιό σου!  στα βιβλία η Γιάρα " Άσα "  (γι' αυτό έγραψα κάπου, εδώ ή στο "Γκρινιάζοντας..."  ήθελα την Άσα κι όχι τη Γιάρα )  μοιράζεται τη "χαρά"  με άντρες .  γι' αυτό μπερδεύτηκα  μ' αυτό που έγραψε η [member=3005]summer[/member] 
Quote:  Γιάρα: πάει να προλάβει το Θείο, προβλεπόμενο
,  αρχικά το " Θείο "  με πήγε στη "χαρά" ,  αλλά το "όλο"  δεν κολλούσε! Να τι κάνει το "Θ - θ " !...

Συνεχίζω  με summer :
Quote: Sandor    ότι θα χαιρόμουν που τον έβλεπα ούτε εγώ δεν το πίστευα.
το ίδιο κι εγώ  και μου φάνηκε λίγο παράξενος προς το καλό  που φορούσε απλά ρούχα χωρικού.
Και για : 
Quote: Τζέιμι: Με απογοήτευσε
  δεν μπορώ να σε καταλάβω  (αν εννοείς αυτό με τον Μελανιχθύ) ,  η απογοήτευση ήταν σε όλη την 5η σεζόν και συνεχίζει,  αλλά εδώ  ήταν το "κρύο ντους"  που θα έπρεπε κι άξιζε να φάει ... (μετά το κρύο ντους  συνήθως συνερχόμαστε ... )

[member=2769]Nica[/member]
Show Content
για : 
Quote:  Για πειτε τι τρεχει με το μαγικο 62   
- Μα είναι απλό!!  62  και οι επτά  της θρησκείας  = ...
- Για το Ναό,  έχω την εντύπωση  ότι είναι στο παλατάκι απλώς η Σέπτα είναι η σκιά της ( ρε ποια μου θυμίζει η Σέπτα με τη συμπεριφορά της;  ...  - Αόριστα, στριμμένα άτομα  που κολλάν  και δεν ξεκολλάν  και ... και ... και ...  Και τα αντιπαθώ απεριόριστα *   )

* προτιμούσα τη ζωή του Χόντορ

Τώρα αυτά που έγραψαν οι [member=131]nofear[/member] ,  [member=3321]gringa[/member] , [member=3086]jermn[/member] , [member=2808]Fixxxer[/member]  είναι πολυ ενδιαφέροντα  που δεν τα είχα προσέξει!
nofear για : 
Show Content
 
Τι μάτι έχεις;!!  Με τη μια το 'πιασες ή το ΄δες πολλές φορές; ( impressive 
Show Content
    )
Αν και τρελό,  αλλά μπορεί να παίζει αυτή θεωρία με την Άρυα  και το Ορφανό .

τροπ/ση :  ΥΓ:  Για το " 62 " . 
Μας ζάλισαν "μια" ώρα  και στο τέλος σου λέει : " οκ, θα σου στείλω 62 στρατιώτες " !!  ε, εκεί χειροκρότησα τη μικρή ...  Επίσης μου θύμισε  ένα σκηνικό απ' το  " Lord of the Rings  3 "  ,  όταν πήδηξαν απ' το καράβι στο λιμανάκι  οι  Άραγκορν, Λέγκολας  και Γκίμλι  κι είχαν απέναντί τους να τους περιμένουν χιλιάδες Ορκ . (πριν κατεβούν οι "επίορκοι απέθαντοι" )
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 7ο - The Broken Man - by SANDOR CLEGANE - 07-06-2016, 11:08 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 12 Guest(s)