Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 8ο - No One
#3
Άλλο ένα μέτριο επεισόδιο εν αναμονή του επικού που έπεται.

Ρίβεραν και τριγύρω περιοχές.
Δεν μου άρεσε το τελειώνουμε με όλες τις θεωρίες που περιμένουν οι φαν. Δεν κατάλαβα για ποίον λόγο είδαμε τον Lem στο προηγούμενο επεισόδιο? Για να γίνει ντόρος για την Σκληρόκαρδή και να περιμένουμε να δούμε το επεισόδιο? Το Ρίβεραν σαν ξεπέτα μου φάνηκε (ώστε να είναι και ο Τζέιμυ εκτός πόλης).
Θέλω να δώ τι ρόλο θα έχει η Αδελφότητα με τον Clegane στην επόμενη σεζόν (έτσι απο περιέργεια).

Μπράαβος
Το πρώτο μου πόστ μόλις το είδα στο γκρινιάζοντας... Πραγματικά έλεος!


Μεερήν
Βασικά όπως την άφησε την πόλη λίγο χειρότερα την βρίσκει η Ντάνυ. Ίσως δούμε και καμία διαφωνία με τις αποφάσεις Τύριον. Ο Βάρυς μου φαίνεται θα πηγαίνει για συμμάχους (κατα Ντόρν μεριά που το ξεχάσαμε τελείως) ή στα δύσκολα παίρνει δρόμο?

Kings Landing
Ο Σπουργίτης τον κάνει ότι θέλει τον Τόμμεν. Εντύπωση μου προκάλεσε η στάση του χεριού του Βασιλιά στην Σέρσει. Δηλαδή ο θείος της δεν την υποστηρίζει? Εντύπωση μου προκάλεσε και η συνομιλία για τις φήμες.

Show Content


Αυτά τα βασικά. Αν μου έρθει τίποτα άλλο θα επανέρθω (τουλάχιστον το επόμενο επεισόδιο μoιάζει επικό στο τρέιλερ).
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 8ο - No One - by jermn - 13-06-2016, 09:19 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)