Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 8ο - No One
#19
Έχω να πω ότι ήταν το χειρότερο επεισόδιο της σεζόν... Ξεκίνησα να είμαι μεγάλη φαν της σειράς, αλλά πλέον με έχει ξενερώσει απίστευτα... Να προσθέσω ότι δεν έχω διαβάσει όλα τα βιβλία (είμαι στην αρχή του 3ου). Η μεγαλύτερη απογοήτευση της σειράς ήταν το Ρίβεραν! Πολύ ηλίθιο κλείσιμο της ιστορίας! Όταν το είδα, δεν μπορούσα να το χωνέψω! Εκείνη την στιγμή έφαγαν πολύ κράξιμο από εμένα... Οι φίλλερς σκηνές του Τύριον ήταν εντελώς αδιάφορες! Δεν αντέχω καθόλου το Μηρήν και όλη την κομπανία της Ντάνυ (μαζί με την Ντάνυ).
Αυτό το επεισόδιο είχε τραβηγμένες σκηνές, ειδικά με την ιστορία της Αρια. Δεν μπορεί να μας δείχνουν στον πρώτο επεισόδιο τα φίδια να σκοτώνουν τον Αρυο με μια μαχαιριά και την Άρυα που έχει φάει τρεις, να την βλέπουμε να τρέχει και να πηδάει από εδώ και από εκεί!

Από αυτό το επεισόδιο μου άρεσε η επιστροφή του Θόρος και τα βλέμματα που αντάλλαξαν οι Μπριέν με Τζέιμι. (Ο Τζέιμι της σειράς ξανα έγινε σάπιος χαρακτήρας. Σε όλους έχει επιβεβαιώσει ότι έχει σχέση με την αδερφή του).
[Image: TDkHDHl.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 8ο - No One - by marialulu - 13-06-2016, 06:07 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 17 Guest(s)