Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 8ο - No One
#26
Δεν ξαναδιαβάζω fan theories τέλος!! Μετά απογοητεύομαι...


Τώρα μπορώ πάντως να κράξω ελεύθερα για τις πληγές της Άρυα που dear αυτή η Lady Crane καλά να μπαλώνει δέρματα αλλά δένει και άντερα και στομάχια;  8-| 8-|  Δεν επιμένω, θα πω πως ήταν ένα επιφανειακό τραύμα (γιατί στο GOT  τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται και θα προσπεράσω με τουπέ  (cool) ).


Ας πω και κάτι χαρούμενο: the bitch is dead (devil) [size=78%]. [/size][/size]Δεν νομίζω πως αυτή ήταν μία αποστολή για την Waif αλλά μάλλον για την Άρυα που ολοκλήρωσε την εκπαίδευση της, μάζεψε το κουράγιο της, ξαναβρήκε τον εαυτό της και πάει σπίτι stronger than ever...[size=78%]

[/size]Ντάνυ welcome home!! [size=78%] (clap) (clap)


Μάλλον προηγήθηκε των Ντοθράκι και του Ντάριο καθότι αναβαθμίστηκε σε ιπτάμενη. Κρίμα έχασε τον Βάρυς που πήγε να προετοιμάσει το έδαφος για το μεγάλο comeback. Ο τύριον όμως και οι υπόλοιποι είναι εκεί ακόμα...Τώρα για τον Τύριον δεν ξέρω αν θα είναι και μετά (και του έχω αδυναμία όπως και στη Ντάνυ), δεν φταίει που είναι καλόπιστο παλικάρι οκ; Οκ..


Σέρσει  :S  την πάτησε, εξέθεσε στον Σπουργίτι και τους μαχητές της πίστης (ακα ξάδελφος που νομίζει πως κάτι κάνει) το πιο δυνατό της όπλο, τσάμπα η νεκρανάσταση, και αυτός έβαλε τον ίδιο της το γιο να της το πάρει πίσω. Τώρα τι φήμες κυκλοφορούν, άγνωστο...


Να τα χαίρεται τα καμάρια της...


Το πρώτο κακιασμένο νευρόσπαστο, το δεύτερο κουρδιστό αυτοκινητάκι...αλλά όλα εδώ πληρώνονται.


Σάντορ...join στο club της αδελφότητας. Σε περιμένουν καλύτερες μέρες και θα πας να βοηθήσεις τους Σταρκ υποψιάζομαι; ετοιμάζεται και η αδελφότητα για πόλεμο με τους Άλλους; αυτό κατάλαβα..


Έντμουντ...τι του έταξαν;


Μελανιχθύς...κρίμα  ;(  άμα έχεις τέτοιο σόι τι τους θέλεις τους εχθρούς. Ελπίζω να εξηγηθεί.


Κατά τα άλλα ο Jamie είχε μία σκηνή αξιοπρέπειας όταν αφήνει την Μπριεν να αποχωρήσει παρόλο που είναι κόντρα στα συμφέροντα του, αλλά μόνο με την Μπριεν έχει τέτοιες αναλαμπές.


Νομίζω από τα fillers και είναι πολλά φαίνεται πως η σειρά οδεύει προς το τέλος της. Τουλάχιστον ρίχνω ένα δίκιο στους DD που δεν ήθελαν μεγαλύτερους κύκλους και περισσότερες σεζόν. Από τώρα φαίνονται τα νερά και τα μπαλώματα. Υπομονή...



Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 8ο - No One - by summer - 13-06-2016, 09:37 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)