Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 9ο - Battle of the Bastards
#77
Καλησπέρα κ από εμένα. Δυστυχώς δεν θα συμμεριστω τον ενθουσιασμό σας. Δεν καταλαβαίνω γιατί σας άρεσε τόσο πολύ το επεισόδιο. Δεν λεω, ευχάριστα πέρασε η ώρα αλλά... τόσο προβλέψιμο ούτε τα tom & Jerry που βλέπει ο ανιψιός μου δεν είναι. Δεν ξέρω για όσους διαβάζουν τα βιβλία αλλά εγώ που λάτρεψα τη σειρά και δεν διάβασα ποτέ κανένα βιβλίο την λάτρεψα για τις ανατροπές της. Την λάτρεψα γιατί ήταν τελείως απρόβλεπτη. Ποτέ δεν ήξερες ποιος θα κάνει τι. Και ειδικά το 9Ο επεισόδιο κάθε σαιζόν είχε κάτι τρομερό. Συνήθως με στεναχώρουσε και με εκνεύριζε σε βαθμό να πω πχ. Σκότωσαν τον Νεντ; δεν ξανά βλέπω. Κόκκινος γάμος; τέλος το GoT. Όμως όσο και να μην το παραδεχόμαστε αυτά ήταν που έκαναν την σειρά ξεχωριστή. Το 9ο επεισόδιο αυτή την φορά ήταν απογοήτευση για μένα. Δεν έγινε τίποτα το μη αναμενόμενο σε κανένα από τα δύο μέτωπα. Ακόμη και τα σκυλιά στο τέλος αναμενόμενα. Τώρα ξέρω εσείς αποθεωνετε τα γραφικά. Αλλά ρε παιδιά ανά ήθελα εφέ θα έβλεπα ταινίες της maverick και όχι τηλεοπτική σειρά. Και ειδικά το GoT. Τεσπα ας μην γκρινιάζω άλλο. Ελπίζω τουλάχιστον στο 10 να μας δείξουν λίγο Μπραν μιας και όπως εξελίσσονται τα πράγματα είναι το μόνο ενδιαφέρον αυτή την ώρα.

Υ.γ. συγνώμη για την γκρίνια μου αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί όλες οι σειρές που λάτρεψα (lost, heroes και τώρα προς τα εκεί πάει το GoT εδώ και 2 σαιζον) να φτάνουν πάντα στο σημείο να λέω άντε να τελειώσει γτ βαρέθηκα...
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 9ο - Battle of the Bastards - by flessanto - 24-06-2016, 07:08 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)