Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ραδιουργίες και θανάτοι
#34
Quote:συμφωνω αυτος ειναι ο λογος πραγμα που σημαινει οτι ειχε την υποστηριξη του ντορν αλλιως δεν θα εκανε την κινηση αυτη,αν δεν ειχαν σκοπο να υποστηριξουν την Danny.
ναι αλλα τωρα πια δεν εχει συμμαχους ουτε το Ντορν

Quote:ναι ειναι δικαιωμα της αν θεωρει πως υπαρχει αδικια που εκδιωχτηκε να ξαναδιεκδικηση τον θρονο.
αυτο προσπαθω να σου εξηγησω οπως εχω ξαναπει
Quote:Targaryen: Σε αυτή την περίπτωση είναι το αστείο της υπόθεσης. Οι ίδιοι είχαν ψηφίσει μετά τον Dance of the Dragons ότι ένας άντρας με ή χωρίς το όνομα Targaryen αλλά με το αίμα τους, έρχεται πριν από οποιαδήποτε γυναίκα με ή χωρίς το όνομα Targaryen(salic law)
Aerys-Rhaegar-Aegon*-Jon**Viserys- Robert-Stannis –Renly-Doran-Quentyn-Trystane-Oberyn-Rhaenys-Daenerys-Shireen-Arianne[/b]

*Πιστεύω ότι αυτός που εμφανίζεται ως Aegon δεν είναι αληθινός
**Πιστεύω ότι ο Jon είναι ο γιος της Lyanna και του Rhaegar γεννημένος μέσα σε γάμο.

Με κόκκινο είναι οι νεκροί
<!-- l <a class=\"postlink-local\" href=\"http://westeros.gr/index.php/theforum/viewtopic.php?f=46&t=304#postingbox\">viewtopic.php?f=46&t=304#postingbox<!-- l

Quote:Προσωπικά έχω εκφράσει την γνώμη μου ξανά στο συγκεκριμένο θέμα, είναι από τα λίγα θέματα που συμφωνώ με Jon\'s Spearwife (μιας και τις περισσότερες φορές, οι αντιλήψεις μας είναι διαφορετικές).
Cheers to that Big Grin
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply


Messages In This Thread
Ραδιουργίες και θανάτοι - by jonʹs spearwife - 11-05-2013, 09:23 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 38 Guest(s)