Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πραγματα που δεν εχoυμε κατανοησει στη σειρα!
#37
Quote:Ρε παιδια εγω δεν εχω καταλαβει γιατι ακομα πιστευουν οι Βορειοι στους παλιους θεους και οι Νοτιοι στους εφτα?Αφου δεν τους εχουν βοηθησει πουθενα...ενω εχουν δει τις δυναμεις του Αρχοντα του Φωτος και μεχρι στιγμης αυτος μονο αποδεικνυει την υπαρξη του και περισσοτερη προσοχη δινουν στον Θεο του Φωτος παρα στις αλλες θρησκειες...Επισης βλεπουμε οτι για τον Red God κανουν θυσιες μπορουν να αναστησουν και ποσα αλλα πραγματα,ενω για τους αλλους Θεους βλεπουμε οτι προσευχονται μισο λεπτο και τελος...Δεν ξερω αν η γνωμη μου ειναι λαθος για αυτο θελω και τις δικιες σας αποψεις! Big Grin

Οι αναγνώστες των βιλίων και οι τηλεθεατές της σειράς έχουμε γνώση της \'\'δύναμης\'\' του R\' Lhor....οι περισσότεροι πρωταγωνιστές και κομπάρσοι των βιβλίων και της σειράς είτε ακούν φήμες, είτε δεν ξέρουν τίποτα...και μην ξεχνάς τη δύναμη της παράδοσης...δεν είναι και τόσο εύκολο να αλλάξεις τη θρησκεία με την οποία μεγάλωσες...
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply


Messages In This Thread
Πραγματα που δεν εχoυμε κατανοησει στη σειρα! - by sunspear - 21-05-2013, 01:04 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)